Koncerty
Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Nieco porad dla melomanów

Nierzadko mówimy, że aktualna muzyka i tak nie jest interesująca, godna zainteresowania fana muzyki, który charakteryzuje się trochę odmiennym gustem, aniżeli ogół. Jednak któż rzekł, iż powinniśmy wyłącznie zwracać własną uwagę na main stream?
Deep Purple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju wydarzenia muzyczne to niewątpliwie fajna rozrywka. Chociażby koncert znanego Petera Gabriela czy Asgeira to było coś niesamowitego. Nawet jeżeli nie jesteśmy ogromnymi miłośnikami określonego muzyka \ bandu, to tak czy siak będziemy niesamowicie uradowani. Zakładając, że potrafimy się dobrze bawić.
Guns n Roses
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Jakie są największe atuty słuchania muzyki?

Muzyka tak naprawdę w aktualnej formie towarzyszy ludziom od stosunkowo niedawna, lecz naturalnie ciężko nie pamiętać, że i niegdyś, zanim wymyślono elektryczność ludzie raczyli się muzyką. Może za dawnych lat muzyka lepiej na nas oddziaływała?
koncert
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/

Z jakiego powodu tak chętnie słuchamy muzyki?

Aktualnie w różnego rodzaju rozgłośniach radiowych, na Youtube, ale także w TV niepodzielnie króluje kicz. Takie są fakty - trochę bardziej ambitny meloman bardzo dobrze wie, że nawet jeżeli jadąc autem do domu usłyszy w rozgłośni radiowej utwór genialnego muzyka, to i tak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał iść on na jakieś ustępstwa! Tak funkcjonuje świat biznesu.
Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie szukać genialnej muzyki?

Zastanówmy się co robić, aby pozyskać szeroki dostęp do muzyki - czy to w ogóle coś realnego? To oczywiste, że dosłownie każdej piosenki nie można łatwo znaleźć, ale na całe szczęście nawet bardzo niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray aktualnie nie jest przesadnie trudna do zlokalizowania.
Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dostęp do modnej muzyki jest nieograniczony

Zapewne wszyscy miłośnicy muzyki są bardzo wyczuleni nie tylko na dźwięki, lecz naturalnie również na obraz. Zatem jeśli ktoś przykładowo bardzo lubi Budkę Suflera czy Asgeira, chciałby również obejrzeć sobie jakiś koncert - najlepiej na żywo, lecz ciężko nie zauważyć, że w większości przypadków takowa opcja nie istnieje.
koncert
Autor: -ted
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co świetnego możesz kupić w księgarni muzycznej?

Na dzień dzisiejszy niejednokrotnie pojęcie sklepu muzycznego rozumiane jest na dwa sposoby. Może to być księgarnia muzyczna czyli miejsce, gdzie można znaleźć płyty kompaktowe i winylowe i muzykę na innych nośnikach. Jest to także sklep, który w sprzedaży posiada instrumenty muzyczne i różnorodne akcesoria z nimi związane, takie jak przykładowo zamienne części, pokrowce i tak dalej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.