Nadchodzący rok możemy dodać z góry do niezwykle udanych – koncerty w Polsce

Nowy rok będzie obfitował w wiele eventów oraz koncertów muzycznych, ku wielkiej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyczni z naszego kraju, lecz też ci zagraniczni chętnie skorzystają z dużych możliwości dawanych im do dyspozycji. Od ubiegłego roku bardzo głośno jest o początkującym zespole brytyjskim Disclosure, który z dużą pasją tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym własne koncepcje. Grupa Deep Purple w Polsce wraca ze zdwojoną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!


Disclosure koncert a zadowolenie słuchaczy

Deep Purple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/
Na scenie elektronicznej zaczął funkcjonować zespół Disclosure, koncertujący niegdyś jedynie na rodzimych Wyspach. W kraju zaczęto pasjami słuchać ich kawałków już w 2012 roku, dlatego zespół Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy i Howard Lawrence, pokazują maks swoich możliwości, z czym jednak niektórzy fani mogliby się nie zgodzić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już zaniedługo pokażą też polskiej publiczności.

Czym zaskoczy Deep Purple swych fanów w Polsce?

Biorąc pod uwagę grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tej grupy legendy. Szczególnie udane wydarzenia w lipcu 2013 zmotywowały wykonawców do ponownego odwiedzenia Polski. Angielska formacja da popis swoich niesłabnących umiejętności tak w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, które przeszły do historii, jak Smoke on the Water czy inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla sympatyków ich muzyki.


Świeża krew na elektronicznej scenie muzycznej

Wśród najbardziej interesujących zdaniem fanów muzycznych z naszego kraju wydarzeń tego rodzaju wskazuje się na grupę brytyjską Disclosure koncert dającą w marcu w stolicy naszego kraju. Bilety rozchodzą się w szczególnie krótkim czasie, choć zespół działa stosunkowo niedługo na muzycznym rynku.

Intrygują Cię różnego rodzaju bonusy? To świetnie, ponieważ masz szansę zalogować się na kolejną witrynę i tam przeanalizować precyzyjne posty.

Szturmem zdobył on jednak wielu fanów na całym świecie, dzięki czemu pojawia się coraz częściej na najbardziej liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, lecz i na całym świecie.
16-11-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.