Płyty
koncert
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/

Fiński oraz londyński zespół muzyczny

Pochodząca z angielskiego Cambridge grupa Pink Floyd założona została w 1965 roku w stolicy kraju. Twórczość tego zespołu określana była mianem rocka psychodelicznego oraz, w dalszym okresie, zaliczano ją do rocka progresywnego. Floydzi, jak zwykli ich nazywać fani, ukończyli swoją działalność muzyczną w 2005 roku, lecz do dziś znajdują nieustannie coraz więcej entuzjastów na świecie, przede wszystkim wśród młodych ludzi. Młodzież chce poznawać klasykę ulubionego gatunku muzycznego, dlatego sięga po nieśmiertelne płyty Floydów.
Nirvana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Niesamowicie polecane albumy, które powinno się posiadać w swojej kolekcji

Biorąc pod uwagę to, co obecnie jest niezwykle cenione na rynku muzycznym, niewątpliwie wskazać powinno się np. Beyonce. Muzyka uniwersalna, która wpasowuje się doskonale w gusta odbiorców, nie ma grupy docelowej. Słuchać jej może każdy, bez względu na wiek. Interesujące połączenia różnych gatunków, perfekcyjna jakość dźwięku oraz duża renoma, jaką cieszy się artysta na muzycznym rynku wśród klientów to niezaprzeczalnie optymalny komplet.
Deep Purple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Ogromny wybór płyt muzycznych

Czy kupowanie płyt muzycznych ma aktualnie jakikolwiek sens? W końcu internet oferuje nam obecnie możliwość ściągnięcia za darmo absolutnie wszystkich utworów jakimi tylko jesteśmy w danym momencie zainteresowani, co jest o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem.
xbox gry
Autor: ビッグアップジャパン
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Akcesoria do gier są coraz szybsze

Jeszcze całkiem niedawno kiedy pragnęliśmy przesunąć coś z jednego komputera na drugi, to musieliśmy to zgrywać na płyty CD, lub na odpowiednie dyskietki o których funkcjonowaniu niektóre pokolenia nie posiadają nawet świadomości. Jednak technologia obecnie idzie błyskawicznie do przodu, a co się z tym łączy, w tej chwili do przesuwania plików proponowane są nam niewielkie sprzęty. Tak identycznie zmieniały się gry, w które mamy możliwość grać, te współczesne mogą zachwycić nawet najbardziej wymagającego gracza.
muzyka

Płyty winylowe – dlaczego nadal opłaca się z nich korzystać?

W dziejach całego, szeroko rozumianego przemysłu muzycznego znanych było już całe mnóstwo najróżniejszych nośników, które były typowe dla wybranych epok. Przez wiele lat całkowicie rządziły tutaj na przykład płyty kompaktowe, które w obecnych czasach zostały wyparte przez różne nośniki elektroniczne – obecnie trzymamy muzykę przede wszystkim w pamięciach naszych komputerów czy też telefonów komórkowych. Tak intensywny rozwój technologii oraz zmiany jakie przyszły razem z nim nie oznaczają jednak, że niektóre starsze rozwiązania straciły swoją aktualność. Idealnym przykładem mogą tutaj być przede wszystkim płyty winylowe, które pomimo swego wieku nadal cieszą się znaczną popularnością. Co prawda na pewien czas właściwie zniknęły one z rynku i były uważane wyłącznie za ciekawostkę dla kolekcjonerów, ale aktualnie systematycznie wracają one do łask i coraz więcej ludzi od nowa odkrywa ich wyjątkowe zalety. Jak najbardziej warto więc zapoznać się z nimi trochę bliżej, ponieważ być może będziemy w stanie spojrzeć wówczas na naszą muzykę od zupełnie innej strony.
płyta The Dark Side of The Moon
Autor: steve
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jakich miejscach najwygodniej albumy z muzyką?

Prawdopodobnie całe mnóstwo ludzi nawet nie ma tego świadomości, ale kupowanie rzeczy takich jak przykładowo poezja śpiewana na cd bez przerwy cieszy się znaczną popularnością. Wprawdzie na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że coś takiego nie ma w dzisiejszych czasach jakiegokolwiek sensu, bo w końcu każdy z nas może błyskawicznie i darmowo ściągnąć z sieci praktycznie wszystkie piosenki, jakie tylko są mu akurat potrzebne.
Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jaki znacie dobry fanshop płytowy?

Co winien posiadać porządny sklep muzyczny? Pierwsze, co przychodzi do głowy: płyty CD, winylowe, wejściówki na wydarzenia. Winni w nim trudnić się obsługa znający się na muzyce, potrafiący doradzić. To samo dotyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co jeszcze musi się w nich znajdować?
Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Kupujmy oryginalne płyty muzyczne?

Urodziliśmy się w czasach, kiedy to internet – przynajmniej w opinii niektórych ludzi – bardzo poważnie uszkodził cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Co prawda otworzył on przed artystami całe mnóstwo całkowicie nowych, niesamowicie wręcz interesujących możliwości, ale równocześnie trudno byłoby zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe jest sporym problemem.
Deep Purple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelakie wydarzenia muzyczne to z pewnością urokliwa rozrywka. Chociażby koncert legendarnego Petera Gabriela albo Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy wielkimi fanami danego muzyka \ zespołu, to tak czy siak będziemy wielce szczęśliwi. Przy założeniu, że potrafimy się bawić.
Zestawy słuchawkowe Sweex
Autor: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex

Islandzka muzyka jest pasjonująca

Co prawda nierzadko gdzieś przeczytamy, że o gustach nie ma większego sensu dyskutować, ponieważ i tak tego typu rozmowy do niczego nie mogą prowadzić, to jednakże można generalnie lekko pokusić się o małą dysputę na temat gustów. A więc jakie składanki płyty cd/dvd, które ostatnio zostały wypuszczone na rynku fonograficznym są istotnie godne zainteresowania?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.