Ławki
para młoda w kościele
Autor: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com

Ozdabianie kościoła z okazji ślubu

Ponadto, warto wybrać również dobry sklep z dekoracjami. Duża ich ilość działa zazwyczaj w sieci. W takich sklepach można zakupić materiał, który wypełni przestrzenie pomiędzy ławkami bądź specjalne wstążki. Przeważnie oferowane są również kompozycje ze sztucznych kwiatów lub kule kwiatowe w różnych kolorach, które świetnie sprawdzają się w kościelnych wnętrzach. Planując dekorację warto zapytać księdza czy kościół dysponuje odpowiednim dywanem. Jeśli nie, można go wypożyczyć, jako że większość sklepów oferuje dodatkowo taką opcję.
kościół
Autor: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com

Dekorowanie kościoła na czas uroczystości komunijnej

Komunia święta to dla dziecka jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu. Poza wydźwiękiem stricte religijnym, maluch docenia także fakt, że znajduje się w centrum zainteresowania, ma własnych gości, dla jakich w tym dniu jest priorytetem. Rodzice i organizatorzy uroczystości z reguły starają się, aby kościół wyglądał wówczas odpowiednio uroczyście.
para młoda w kościele
Autor: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com

Ślub kościelny- czyli jak powinno się udekorować wnętrze kościoła

Ślub kościelny jest w Polsce dalej jedną z najbardziej powszechnych ceremonii. W tym dniu wiele młodych par stara się, by świątynia wyglądała wyjątkowo atrakcyjnie. Najczęściej jej ozdabianiem trudnią się określone osoby, często na stałe powiązane z danym kościołem, jednak jeżeli para młoda pragnie wprowadzić własnego dekoratora lub zająć się tą kwestią samodzielnie, nie powinno być z tym większych kłopotów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.