Komunia Święta
komunia święta
Autor: LisaThumann
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pierwsza komunia święta – jakiego rodzaju dodatki można założyć dziecku? Zobacz, co jest teraz modne

Jedną z najważniejszych uroczystości w życiu dziecka , które wychowywane jest w rodzinie wierzącej w Chrystusa jest dzień I komunii świętej. Rodzice pociech przystępujących po raz pierwszy do tego sakramentu chcą, aby dzień ten był piękny pod każdym względem. Przykładają więc naprawdę dużą wagę także do stroju. Jakie stroje cieszą się dzisiaj ogromną popularnością, jakie są kupowane przez rodziców najczęściej?
Pierwsza Komunia Święta
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Komunia – w jaki sposób zadbać o odpowiednie ubranie dla dziewczynki, by w tym dniu czuła się wyjątkowo?

Komunia Święta to ważne wydarzenie duchowe, jednak dla większości dziewczynek podobnie duże znaczenie, co ceremonia w kościele, ma ich strój. To bowiem dzień, kiedy znajdą się w centrum uwagi oraz będą mogły poczuć się jak małe damy. Jeżeli w twojej parafii nie musisz podporządkowywać się ustalonym wytycznym i można ubrać dziecko podług swojego i jego gustu, przyda ci się parę wskazówek, które pomogą ci przyszykować twoją pociechę na ten dzień.
kościół
Autor: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com

Dekorowanie kościoła na czas uroczystości komunijnej

Komunia święta to dla dziecka jedno z najistotniejszych wydarzeń w życiu. Poza wydźwiękiem stricte religijnym, maluch docenia także fakt, że znajduje się w centrum zainteresowania, ma własnych gości, dla jakich w tym dniu jest priorytetem. Rodzice i organizatorzy uroczystości z reguły starają się, aby kościół wyglądał wówczas odpowiednio uroczyście.
alba komunijna
Autor: Tim Mansfield
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Alby komunijne to najlepsze i rozsądne rozwiązanie na I Komunię Świętą!

Są bardzo różne parafie - niektóre z nich kładą spory nacisk na to by mimo wszystko dziewczynki oraz chłopcy chodzili do komunii w albach, ale są również takie parafie, w których najzwyczajniej kładzie się większy nacisk na suknie oraz garnitury. Można w sumie powiedzieć, że alba komunijna jest dużo bardziej wskazana. Chociażby dlatego, iż no przynajmniej może się obyć bez typowej rewii mody. Zwłaszcza rodzice małych dziewczynek bardzo przesadzają - myślą, że pierwsza komunia to doskonała okazja do lansowania się.
dziewczynka podczas pierwszej komunii
Autor: John Ragai
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przygotować dobrą Pierwszą Komunię?

Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w życiu religijnym dosłownie każdego człowieka – jest to w końcu jeden z najważniejszych etapów w naszym rozwoju duchowym. Nie można jednak zapominać o tym, że najczęściej wydarzenie to nie jest jedynie czysto duchowe, bo nierzadko organizujemy z tej okazji przyjęcia dla całej rodziny. Jeżeli zatem nasze dzieci mają w najbliższym czasie przystąpić akurat do tego właśnie sakramentu, to my sami musimy zatroszczyć się o bardzo wiele najróżniejszych kwestii, aby móc rzeczywiście dobrze świętować to wyjątkowe wydarzenie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.