Kraj
polska
Autor: Ryan Poplin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Polonia w mieście Edynburg

Edynburg jest miastem stołecznym Szkocji oraz jej najważniejszym ośrodkiem kulturalnym, edukacyjnym oraz gospodarczym. Umiejscowiony jest w niezwykle malowniczym regionie na siedmiu wzgórzach.
pomysł

Na czym polega portal crowdfundingowy? Krótki opis

Finansowanie społecznościowe to coraz częstsza metoda na opłacenie twórczej idei lub nawet rozpoczęcie działalności. Zasada działania jest prosta – trzeba przedstawić swój projekt i zaoferować drobne upominki za pomoc finansową. Po osiągnięciu ustalonego celu, otrzymuje się całą zebraną kwotę pomniejszoną o nieznaczną prowizję. Jeśli to się jednak nie powiedzie, kwoty pieniężne są zwracane fundatorom. Dotować można wszystko – nowinki techniczne, albumy fotograficzne, komiksy, kolekcje odzieżowe lub grę komputerową. Najbardziej liczy się ciekawy pomysł, który ma za zadanie przypaść do gustu większej rzeszy osób.
Kraków nocą
Autor: John Kraus
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli w pobliskim czasie zamierzasz odwiedzić Kraków – powinno się prócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kultury tego miasta.

Kraków, to nie tylko poprzednia stolica naszego państwa. To również jedyne z piękniejszych miejscowości kraju. Jest nie wyłącznie znakomicie rozrośnięte zwazając na stan gospodarczy, ale zawiera bogatą historię i budynki architektoniczne, jakie cieszą się dużym sukcesem pośród turystów z całego świata. Kraków, to również kolebka kulturalne naszego kraju, punkt edukacji i kształcenia się inteligencji.
Wakeboard
Autor: Sean O'Shaughnessy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Które sporty ekstremalne warto dzisiaj uprawiać?

Spora część z nas niezmiernie dobrze wie, że sport działa wartościowo na aktywność naszych organizmów. Powszechnie przyjęło się także przekonanie, że w zdrowym ciele ukrywa się zdrowy duch, co oczywiście jest jak najszczerszą prawdą. W stosunku do takiej sytuacji wykonujemy każde starania, aby nasze ciała mogły nam posługiwać przez wyjątkowo długi czas.
pejzaż - muzyka
Autor: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są pomysły na spędzanie wieczoru we dwójkę? Co będzie świetnym wyborem?

Na spędzenie miłego wieczoru we dwoje można znaleźć tak wiele pomysłów ile jest par, które ten wieczór chcą zaplanować. Każdy wszak lubi inaczej spędzać czas. Nie ma w tym nic dziwnego, że takie propozycje będą dość różne. Co zatem wymyślić na wspólny wieczór?
molo
Autor: Michael Coghlan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Które noże zakupić do naszej kuchni?

Noże uniwersalne albo wyspecjalizowane - do krojenia rybek, owoców i pieczywa. Jakiego rodzaju noże powinniśmy mieć w naszej kuchni, aby krajanie, siekanie jak też obieranie było przyjemne?
granica
Zaczerpnięte z: send-2.pl

W jaki sposób funkcjonują Polacy na emigracji

Jeżeli mieszkasz za granicą, wówczas bez wątpliwości doskonale wiesz, jak to jest tęsknić za własnym krajem. Powodów, dla których emigrujemy z Polski do innych krajów, jest naprawdę wiele – zwykle jednak zostawiamy w kraju swoich przyjaciół, za którymi następnie wielce tęsknimy. Jeśli emigrujesz za granicę przykładowo z rodziną, wówczas nie jest aż tak źle – przecież masz przy sobie swoich ukochanych, co na pewno pozwala na lepsze zniesienie rozłąki z pozostałymi osobami.
Śrem
Autor: Czas na Herbatę

Najlepsze gry komputerowe dla dzieci

W obecnych czasach, właściwie w każdym mieszkaniu w Polsce można natrafić na komputer. Nie jest to już więcej nabytek luksusowy, bowiem używany ale działający sprzęt można kupić już za kilkaset złotych.
Dron z kamerą
Autor: Walter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

To wydarzenie nie jest już wyłącznie amerykańskie, także polskie dzieci chcą obchodzić Halloween, więc już dzisiaj obmyśl kostium

Pomału zbliża się czas Halloween, określanego także czasem świętem duchów. Obchodzenie tego barwnego, a jednocześnie troszkę makabrycznego święta wzięło się z amerykańskiej tradycji, jednak w Polsce też się już solidnie zakorzeniło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.