Chrzest
Chrzest dziecka
Autor: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pamiątkowe zaproszenie na chrzest naszego dziecka

W naszej kulturze chrzciny dziecka to zwyczajna sprawa. Tak, więc kiedy przychodzi na świat dziecko, a rodzicami są nasi znajomi, to możemy się spodziewać, że niebawem otrzymamy zaproszenie na chrzciny. Chociaż prawda jest taka, że na chrzest najczęściej zapraszana jest po prostu rodzina i rodzice chrzestni. Mimo to i tak daje się rodzinie i znajomym zaproszenia na chrzciny. Tego typu zaproszenia mogą być przeróżne. Wiele zależy od tego, czy chrzcimy jego czy ją. Najczęściej to matka zajmuje się znalezieniem odpowiedniego zaproszenia na chrzest. A zaproszeń jest rzeczywiście dużo także będzie, z czego wybierać. Warto, więc odrobinę wcześniej się za to zabrać, żeby zaproszenia zdążyły do nas dotrzeć, jeśli zamówiliśmy je online i by udało nam się je dostarczyć.
w drodze na Pierwszą Komunię
Autor: Clemens v. Vogelsang
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najpiękniejsze w życiu są tylko momenty. Powinniśmy to wiedzieć, aby celebrować każdą z nich

Życie jest złożone z ważnych etapów, wydarzeń, chwil lepszych i gorszych. Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, to samo idzie powiedzieć o życiu – nie zdarzają się dwa takie same życia. Każdy życiorys jest na tyle oryginalny, że warto o niej wspominać. Niemniej, chociaż jest tak, to w każdym życiu występują punkty, które są wspólne dla większości ogółu. To etapy, jakie należy przejść, gdyż tak nakazuje prawo, religia, kultura czy zwyczaje. Te etapy są bardzo ważne dla spójności w społeczeństwie i integracji w ramach danej struktury.
dziewczynka przygotowana na I Komunię Świętą
Autor: Ron Malone
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przysposobić swoje dzieciątko do życia? Jak przyszykować je do uroczystości chrześcijańskich?

Dzieciaczek, od chwili kiedy wychodzi na świat jest priorytetem egzystowania rodziców. Narodziny dziecka to fenomen, który trzeba pielęgnować. Jak je uszykować do otaczającego nas świata?
Każda kobieta, która dowiaduje się, iż jest brzemienna, na ogół jest niesamowicie uradowana. W końcu jest to fragment jej osoby. Już wiele czasu przed narodzinami dokonywane są pierwsze zakupy, tj. łóżeczko, artykuły higieniczne, ubranka, zabawki itp.
chłopiec
Autor: Quinn Dombrowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawy prezent komunijny dla własnego chrześniaka

Kościół w naszym kraju w dalszym ciągu ma dużo do powiedzenia, choć nieciężko zauważyć, że ciągle zwiększa się odpływ Polaków od wiary. Jednak jeśli w grę wchodzi chrzest, nawet ci rodzice, którzy w zasadzie nie przepadają za instytucją Kościoła, ale również samą wiarą, tak czy siak chrzczą własne dziecko. A gdy mówimy o chrzcie, z całą pewnością powinniśmy na serio podejść także do tematu poszukiwania matki i ojca - oczywiście chrzestnych. Dobra, lecz lekko zbaczamy z głównego tematu. Czyli zastanówmy się na serio jaki prezent dla własnego chrześniaka jest strzałem w dziesiątkę. Być może tablet?
opakowania na prezenty
Autor: East Midtown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetny pomysł na świetny prezent

Wszystkie powody są właściwe, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jakiego rodzaju prezent będzie odpowiedni do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących wsparcia przy wyborze prezentu w necie jest mnóstwo propozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.