Chrzest
Chrzest dziecka
Autor: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pamiątkowe zaproszenie na chrzest naszego dziecka

W polskiej kulturze chrzciny dziecka to normalna sprawa. Tak, więc kiedy pojawia się na świecie dziecko, a rodzicami są nasi znajomi, to można się spodziewać, że wkrótce dostaniemy zaproszenie na chrzciny. Choć prawda jest taka, że na chrzest najczęściej zapraszana jest bliska rodzina i matka chrzestna i ojciec chrzestny. Mimo to i tak daje się rodzinie i bliskim zaproszenia na chrzciny. Tego typu zaproszenia mogą być przeróżne. Najwięcej zależy od tego, czy to chrzest chłopca czy dziewczynki. Zazwyczaj to matka zajmuje się znalezieniem ładnego zaproszenia na chrzciny. A zaproszeń jest naprawdę dużo także będzie, z czego wybierać. Dobrze, więc trochę wcześniej się tym zająć, by zaproszenia zdążyły do nas dotrzeć, jeżeli zamawiamy je online i żebyśmy zdążyli je dostarczyć.
w drodze na Pierwszą Komunię
Autor: Clemens v. Vogelsang
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najpiękniejsze w życiu są tylko momenty. Powinniśmy to wiedzieć, aby celebrować każdą z nich

Życie jest złożone z poważnych etapów, wydarzeń, lepszych i gorszych czasów. Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, to samo można powiedzieć o życiu – nie ma dwóch identycznych żyć. Każdy życiorys jest na tyle oryginalny, że warto o niej wspomnieć. Niemniej, chociaż tak jest, to w każdym życiu są punkty, które są zgodne dla większości ogółu. To etapy, jakie trzeba przejść, gdyż tak nakazuje prawo, religia, kultura czy zwyczaje. Te etapy są bardzo ważne dla spójności społecznej i integracji w ramach danej struktury.
dziewczynka przygotowana na I Komunię Świętą
Autor: Ron Malone
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przysposobić swoje dzieciątko do życia? Jak przyszykować je do uroczystości chrześcijańskich?

Maleństwo, od momentu kiedy wychodzi na świat jest ambicją egzystowania mamy i taty. Urodzenie się brzdąca to fenomen, który przystoi pielęgnować. Jak je przysposobić do okrążającego nas świata?
Wszelka kobieta, która posłyszy, że jest brzemienna, z reguły jest niebotycznie uradowana. W końcu jest to cząstka jej osoby. Już dużo czasu przed narodzinami dokonywane są cząstkowe zakupy, tj. łóżeczko, artykuły higieniczne, śpioszki, zabawki itp.
chłopiec
Autor: Quinn Dombrowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawy prezent komunijny dla własnego chrześniaka

Kościół w naszym kraju nadal ma dużo do powiedzenia, choć nietrudno zauważyć, że ciągle powiększa się odpływ ludzi od wiary. Jednak jeśli w rachubę wchodzi chrzest, nawet rodzice, którzy zasadniczo nie przepadają za instytucją Kościoła, ale także wiarą, i tak chrzczą własne dziecko. A kiedy mówimy o sakramencie chrztu, z całą pewnością musimy na poważnie podejść także do tematu poszukiwania matki oraz ojca - naturalnie chrzestnych. Dobra, ale trochę zbaczamy z podstawowego tematu. Czyli zastanówmy się na serio jaki prezent dla swojego chrześniaka jest strzałem w dziesiątkę. Być może tablet?
opakowania na prezenty
Autor: East Midtown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Świetny pomysł na świetny prezent

Wszystkie powody są właściwe, aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jaki prezent będzie odpowiedni do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Dla potrzebujących pomocy przy wyborze podarunku w Internecie jest mnóstwo propozycji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.