Przegląd muzyczny
Młodzież, pokój młodzieżowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Kupujmy oryginalne płyty muzyczne?

Urodziliśmy się w czasach, kiedy to internet – przynajmniej w opinii wielu ludzi – dość poważnie uszkodził cały, szeroko rozumiany przemysł muzyczny. Fakt, otworzył on przed muzykami bardzo wiele kompletnie nowych, niezwykle ciekawych możliwości, ale jednocześnie nie da się zaprzeczyć temu, że samo tylko piractwo internetowe stało się ogromnym wręcz problemem.
Guns n Roses
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Czy opłaca się pozyskiwać utwory na mp3?

Z pozoru mogłoby się wydawać, że piractwo internetowe właściwie całkowicie zniszczyło sprzedaż płyt muzycznych, co oczywiście mocno uderzyło w ogólnie pojęty przemysł muzyczny. Faktycznie, sprzedaż płyt w ciągu ostatniej dekady zmalała dość drastycznie, ale jest to zupełnie oczywiste – przecież znaczna część ludzi po prostu woli pobrać za darmo piosenkę z internetu niż przeznaczać pieniądze na tego typu zakupy. Do tego wszystkiego dochodzi oprócz tego fakt, że niektóre płyty są zwyczajnie dość słabo dostępne, zatem nawet te osoby które pragnie uczciwie je kupować mają z tym spore kłopoty.
Deep Purple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno przyjemna rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela bądź Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega fanami danego muzyka \ zespołu, to i tak będziemy wielce szczęśliwi. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.
Guns n Roses
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Jakie są największe atuty słuchania muzyki?

Muzyka jakby nie patrzeć w aktualnej formie towarzyszy ludziom od dosyć niedawna, ale oczywiście ciężko nie wiedzieć, że i niegdyś, zanim wymyślono elektryczność ludzie mogli się raczyć muzyką. Może dawno temu muzyka lepiej na nas oddziaływała?
koncert
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/

Z jakiego powodu tak chętnie słuchamy muzyki?

Obecnie w różnych stacjach radiowych, w Internecie, lecz również w TV niepodzielnie króluje tandeta. No takie są fakty - nieco bardziej ambitny miłośnik muzyki wie, że nawet jeśli jadąc samochodem do pracy usłyszy w rozgłośni radiowej piosenkę genialnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał iść nawet on na pewne ustępstwa! Właśnie tak działa rozrywka.
Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie szukać genialnej muzyki?

Zastanówmy się co robić, aby uzyskać nieograniczony dostęp do muzyki - a czy to w ogóle coś możliwego? To oczywiste, że autentycznie każdej wydanej piosenki nie można łatwo zlokalizować, ale na szczęście nawet bardzo niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray obecnie nie jest zbytnio trudna do odnalezienia.
Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dostęp do modnej muzyki jest nieograniczony

Zapewne wszyscy fani muzyki są bardzo wyczuleni nie tylko na dźwięk, lecz naturalnie również na obraz. A więc jeżeli ktoś na ten przykład uwielbia Kult czy Asgeira, chciałby także obejrzeć sobie koncert - najkorzystniej na żywo, ale ciężko nie dostrzec, że najczęściej takowa opcja nie istnieje.
Zestawy słuchawkowe Sweex
Autor: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex

Islandzka muzyka jest pasjonująca

Niby nierzadko się mówi, że o gustach muzycznych nie ma żadnego sensu dyskutować, ponieważ i tak tego typu dysputy do niczego nie mogą prowadzić, to jednakowoż można w zasadzie pokusić się o małą dysputę na temat gustów. Czyli jakie składanki płyty cd/dvd, które w ostatnim czasie zostały opublikowane na rynku są faktycznie godne zainteresowania?
Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez muzyki jest w ogóle możliwe? Jakby nie patrzeć tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie woda, jakoś da radę przeżyć bez choćby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakowoż byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym przypadku nie byli zmuszeni tak jakby zrezygnować z muzyki.

Wspaniałych koncertów jest w Polsce coraz większa ilość

Jeszcze kilka lat temu Polska ogólnie nie była miejscem, gdzie z ogromną chęcią grali zagraniczni wokaliści. Niby byliśmy oraz nadal jesteśmy znacznym krajem, jednym z większych na Starym Kontynencie, lecz tak czy siak nie można powiedzieć, iż potencjał Polski był na maksa wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest lepiej: jeżeli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie mógł na żywo posłuchać Metallikę, a więc jeden z najbardziej znanych bandów metalowych na całym świecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.