Przegląd muzyczny
koncert
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/

Z jakiego powodu tak chętnie słuchamy muzyki?

Obecnie w różnych stacjach radiowych, w Internecie, lecz również w TV niepodzielnie króluje tandeta. No takie są fakty - nieco bardziej ambitny miłośnik muzyki wie, że nawet jeśli jadąc samochodem do pracy usłyszy w rozgłośni radiowej piosenkę genialnego muzyka, to tak czy siak musi pamiętać, iż mimo wszystko musiał iść nawet on na pewne ustępstwa! Właśnie tak działa rozrywka.
Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie szukać genialnej muzyki?

Zastanówmy się co zrobić, aby pozyskać szeroki dostęp do piosenek - czy to w ogóle coś możliwego? To jasne, że dosłownie każdej wydanej piosenki nie można łatwo znaleźć, ale na całe szczęście nawet bardzo niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray aktualnie nie jest przesadnie ciężka do zlokalizowania.
Koncert rockowy
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dostęp do modnej muzyki jest nieograniczony

Zapewne wszyscy fani muzyki są mocno wyczuleni nie tylko na dźwięk, ale oczywiście również na zwykły obraz. A więc jeżeli ktoś przykładowo lubi Budkę Suflera czy GusGus, chciałby także obejrzeć sobie jakiś koncert - najlepiej taki na żywo, ale ciężko nie zauważyć, że najczęściej taka opcja niestety nie istnieje.
Zestawy słuchawkowe Sweex
Autor: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex

Islandzka muzyka jest pasjonująca

Niby nierzadko się mówi, że o gustach muzycznych nie ma żadnego sensu dyskutować, ponieważ i tak tego typu dysputy do niczego nie mogą prowadzić, to jednakowoż można w zasadzie pokusić się o małą dysputę na temat gustów. Czyli jakie składanki płyty cd/dvd, które w ostatnim czasie zostały opublikowane na rynku są faktycznie godne zainteresowania?
Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez muzyki jest w ogóle możliwe? Jakby nie patrzeć tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie woda, jakoś da radę przeżyć bez choćby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakowoż byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym przypadku nie byli zmuszeni tak jakby zrezygnować z muzyki.

Wspaniałych koncertów jest w Polsce coraz większa ilość

Jeszcze przed kilkoma laty Polska ogólnie nie była tym miejscem, gdzie z ogromną chęcią grali zagraniczni wykonawcy. Co prawda byliśmy i w dalszym ciągu jesteśmy sporym państwem, jednym z największych w Europie, lecz tak czy siak nie można w jednoznaczny sposób rzec, iż akurat potencjał naszego kraju był odpowiednio wykorzystany. Na całe szczęście w tym momencie jest fajniej: jeżeli ktoś lubi metal płyty cd/dvd, choćby w lato będzie miał okazję na żywo posłuchać Metallikę, a więc jeden z najsłynniejszych bandów metalowych na całym świecie.
Stereo, wieża
Autor: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com

Zacznij zbierać płyty hitami ulubionych zespołów

W owym artykule głównie o muzyce islandzkiej. Bo choć przeciętny Polak przede wszystkim słucha anglojęzycznych oraz polskich piosenek, to jednak na szczęście nie można rzec, że dużo bardziej niszowi muzycy są nad Wisłą całkowicie deprecjonowani, niesłuchani.
Słuchawki, muzyka
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Prawdziwi melomani mają w dzisiejszych czasach bardzo duży wybór!

Choć popularna muzyka, taka, która jest na okrągło puszczana w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji nierzadko potrafi wpaść w ucho, na przykład dance i disco płyty cd/dvd, choć w zasadzie się nie wyróżniają, to jednak potrafią mile zaskoczyć, sprawić, że nawet jeśli na co dzień nie słuchamy popularnych kawałków, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.
Wiolonczela
Autor: Alex
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Spróbujmy zainteresować instrumentami własne dziecko!

Takie dziecko, które od wczesnego dzieciństwa rozwija swoje talenty muzyczne niewątpliwie ma o wiele bardziej znaczące szanse na to by bądź co bądź podbić kulę ziemską swoimi umiejętnościami. Wiadomo: pewnie dziecko nie ma tak dużo talentu, charyzmy, lecz należy wierzyć w swoją pociechę. I właśnie dlatego naprawdę nie ma nic nieodpowiedniego w tym by wysłać swoją latorośl na prywatne lekcje grania na jakimś instrumencie. A może altówka to rewelacyjny instrument?
Gra na werblach
Autor: Stirling Council
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Warto realizować muzyczne marzenia!

Długoletnie marzenia o graniu na jakimś instrumencie muzycznym z pewnością można nietrudno spełnić. Wreszcie! Bo chociaż w istocie niektóre cele życiowe są niesamowicie ciężkie do wykonania, np. zagranie dla wielomilionowej publiczności bądź dostanie Grammy, ale nie wydaje się, że zagranie na powiedzmy perkusji mogłoby stanowić znaczący kłopot.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.