Jaki znacie dobry fanshop płytowy?

Co musi mieć dobry sklep muzyczny? Najważniejsze, co przychodzi na myśl: płyty CD, winylowe, karety na występy. Powinni tam pracować pracownicy znający się na muzyce, umiejący doradzić. To samo tyczy się sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Co dodatkowo powinno się w nich znaleźć?
płyty jako prezenty
Autor: Anita Hart
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W tym sklepie zwolennik dowolnego gatunku muzyki musi znaleźć coś dla siebie, a więc powinny znajdować się tam rockowe, metalowe czy rapowe flagi, jak również rockowe, metalowe, rapowe klamry do spodni (kubki rap), dzięki, którym możemy być aktualni w pewnych grupach. Powinny tam się znajdować koszulki i bluzy danych grup prezentujących określony gatunek. Nie pominie się także bez drobiazgów, jak naklejki, przypinki czy kubki rockowe, metalowe i rapowe.
Musisz mieć poczucie, gdy wkraczasz do takiego sklepu, iż oto znajdujesz się w ogromnym ośrodku muzyki, widzisz wszystko jak na wielkim ekranie rockowym, metalowym czy rapowym (flagi metal), widzisz koncert, gdzie występują twoje ulubione zespoły, a suport (obsługa) pobudzają rewelacyjnie nastrój, budzą do lepszej imprezy. Jednocześnie istnieją sklepy, gdzie można kupić każdy gatunek muzyki albo innych dodatków, gadżetów muzycznych, funkcjonują jednakże sklepy, w których radość znajdą tylko amatorzy danego gatunku muzyki.


Zobacz również

Płyty winylowe – dlaczego nadal opłaca się z nich korzystać?

muzyka
W dziejach całego, szeroko rozumianego przemysłu muzycznego znanych było już całe mnóstwo najróżniejszych nośników, które były typowe dla wybranych epok. Przez wiele lat całkowicie rządziły tutaj na przykład płyty kompaktowe, które w obecnych czasach zostały wyparte przez różne nośniki elektroniczne – obecnie trzymamy muzykę przede wszystkim w pamięciach naszych komputerów czy też telefonów komórkowych. Tak intensywny rozwój technologii oraz zmiany jakie przyszły razem z nim nie oznaczają jednak, że niektóre starsze rozwiązania straciły swoją aktualność. Idealnym przykładem mogą tutaj być przede wszystkim płyty winylowe, które pomimo swego wieku nadal cieszą się znaczną popularnością. Co prawda na pewien czas właściwie zniknęły one z rynku i były uważane wyłącznie za ciekawostkę dla kolekcjonerów, ale aktualnie systematycznie wracają one do łask i coraz więcej ludzi od nowa odkrywa ich wyjątkowe zalety. Jak najbardziej warto więc zapoznać się z nimi trochę bliżej, ponieważ być może będziemy w stanie spojrzeć wówczas na naszą muzykę od zupełnie innej strony.


koncert
Autor: BL4CK_K1N6
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Nie odnajdziesz w tym miejscu miszmaszu muzycznego, choć należy dodać, iż podobne miejsca to perełki. Ci, co usiłują zamknąć się w pewnym klimacie albo przerzucić się na sprzedawanie jedynie określonego nośnika (przykładowo winyle) nie utrzymują się długo na rynku. Wszystko to przez Internet, prostą przystępność muzyki i coś, co można by nazwać rozdrobnieniem muzyki (niegdyś sprzedawały się całe płyty, teraz prym wiodą poszczególne utwory, tak zwane, pliki mp3).

Jeśli taki wpis Cię zaabsorbował, to bez zwłoki wejdź na ten odnośnik - ta treść (http://suknie-slubne.warszawa.pl/salon-sukien-slubnych/) zapewne również okaże się dla Ciebie ciekawa!Na koniec, warto by się zastanowić, co taki sklep muzyczny będzie miał w przyszłości, i czy w ogóle takie sklepy będą miały racje bytu? To ciężkie pytanie, lecz wydaje się, że jeśli tak to jedynie w Internecie., utworzą się miejsca dla melomanów, dla których muzyka, brzmienie to coś więcej aniżeli jedynie plik mp3, na tyle więcej, że będą mogli płacić duże pieniądze za płytę Cd czy winyla.
03-02-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.