Dekoracja ślubna świątyni – kto powinien się o to zatroszczyć?

Ślub to niesamowite doświadczenie dla każdej młodej pary. Narzeczeni chcą, by był to wzorowy dzień – piękna suknia pani młodej, wyśmienicie wyglądający garnitur na panie młodym, pyszne jedzenie i zachwycające dekoracje. Dekoracje ślubne kościołów są bardzo istotnym elementem, gdyż uwydatniają charakter uroczystości, a do tego przyciągają uwagę zaproszonych osób.

para młoda w kościele
Autor: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com
Może się nimi zająć kwiaciarnia, ale tak samo często wybieraną opcją jest własnoręczne ustrojenie budynku dzięki dekoracjom ze sklepu. Warto jest też rozważyć kwestię ozdobienia przez parafię. Które z przedstawionych wyjść będzie dla nas najkorzystniejsze?
Rozpocznijmy od pierwszej metody. Kwiaciarnia na pewno podejdzie do sprawy fachowo. Wybierając jej ofertę nie musimy się martwić, iż coś pójdzie na tak, a kwiaty nie dotrwają nawet początku ceremonii. Floryści są znakomicie zorientowani w temacie, dlatego wiedzą, które kwiaty wybrać, w jaki sposób je pielęgnować i który bukiet będzie odpowiadać wystrojowi konkretnego kościoła. Wiąże się to z kosztami, jednak bez wątpienia nie będą one tak wysokie jak inne wydatki, np. na salę weselną, zaś w zamian nie martwimy się o profesjonalne zrealizowanie usługi. I – co najistotniejsze – będziemy usatysfakcjonowani - użyteczna strona o dekoracjach ślubnych.
Jeśli zdecydujemy się na własnoręczne dekoracje ślubne kościoła, będziemy zmuszeni kupić wszystkie potrzebne kwiaty oraz inne dodatki, co kosztuje nas dużo czasu, a także – zapewne – nerwów. Kupimy je w sklepie z dekoracjami.

Ślub kościelny nie dla każdego?
Autor: Marcin Łysak
Zaczerpnięte z: Marcin Łysak
Sklepy takie posiadają rozbudowany asortyment. Oczywiście będziemy mogli ozdobić budynek zgodnie z własną inwencją twórczą, jednakże ogrom kolejnych spraw, które trzeba załatwić, mogą odebrać nam całą radość z tego zadania. Z tej racji – jeżeli nic nie odwiedzie nas od wybrania tej możliwości – dobrze jest przeanalizować sprawę dekorowania kościoła wspólnie z innymi narzeczonymi.

Omawiany temat na pewno zawiera fascynujące informacje, lecz aby uzyskać ich jeszcze więcej prześledź tekst (http://hotel-garden.pl/atrakcje-w-boleslawcu), który jest niezwykle intrygujący.

Dzięki temu zredukujemy nie tylko wydatki, które musimy uregulować, ale również wartościowy w tym gorącym okresie czas - przeczytaj tutaj - Floral Concept Store - kwiaciarnia Kraków.
Ostatnim wyjściem jest ustrojenie kościoła przez parafię. Jest to na ogół płatna możliwość.
Jeśli zdecydujemy się na pierwszą albo drugą opcję, musimy pamiętać, aby dekoracja pasowała do wystroju, a tym samym była zgodna z naszymi oczekiwaniami.
19-06-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.