Umiejętnie dopasowane dodatki ślubne, mogą kierować naszymi zmysłami

Cudowne gorące lato, okres który w naturze wyróżnia się bogactwem roślin zbożowych, traw, polnych kwiatów oraz roślin ogrodowych. A przed zaręczonymi, niezwykły, najważniejszy dzień w życiu - przysięga małżeńska. Pod gołym niebem, przywoła doznanie sielankowości, wyjątkowości, delikatności.
Przyjęcie weselne pod białym namiotem z ozdobami wiejskimi. Rozrzucone na stole płatki czerwonej róży, pot-pouri z cudownie pachnącymi mieszankami wonnymi. Panna młoda z bukietem swobodnie splecionych kwiatów, złożony z wonnego groszku, chabrów, stokrotek czy maków oraz oryginalnej zieleni np. bluszczy, paproci.

przygotowania do wesela
Autor: Wicker Paradise
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Te i inne koncepcje, sposobu zorganizowania uroczystości ślubnej, realizują coraz powszechniej znane firmy wykonujące usługi dekoratorskie . Firmy dekoratorskie, wykwalifikowane w kreatywnych nietradycyjnych inwencjach, są w stanie urzeczywistnić najśmielsze pomysły młodych. Wymaga to czasem czegoś więcej, niż tylko dobrze przemyślanego projektu. Tylko dobrze dopasowane dekoracje dekoracje wnętrz bielsko biała ślubne () uczynią, że ceremonia ślubna, nawet na powietrzu, może być bardzo spektakularny. Wszystko co jest piękne, wywoła dodatnie emocje, pobudzi zmysły i spowoduje, że uroczystość zapadnie, nowożeńcom i zaproszonym na długo w pamięci. Z pewnością to kwiaty są tym cudownym uzupełnieniem, które wspaniale zaznaczą świetność uroczystości ślubnej.

Zobacz również

Planujesz wesele? Nie zapomnij o atrakcyjnych dekoracjach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

samochód ślubny w kwiatach
Autor: flickr.com
Zaczerpnięte z: flickr.com
Organizowanie wesela to nie tylko rezerwacja terminu w kościele, wybranie przepięknej sali, wynajęcie ładnie grającego zespołu oraz znalezienie fachowego kamerzysty – to także przemyślenie dodatków, jakie kształtują cały nastrój przyjęcia. Dodatki weselne mogą sprawić, iż poczujecie się w tym dniu naprawdę wyjątkowo. Do takich dodatków należą ozdoby, którymi przyozdabiamy auto ślubne. Jak powinny wyglądać?


Nie ma podziału na kwiaty dobre i złe, wszystkie mają swoje charakterystyczne działanie ze względu na kolor i budowę. Ponieważ kwiaty bardzo silnie trafiają do podświadomości , mogą być pozytywne w swoim działaniu podczas zaślubin. Utrzymane w stonowanych kolorach zawierających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, pomogą przejść, stresujące momenty samej uroczystości, zmniejszając niepokój ale też pomogą stymulować odpowiednie nastawienie. Porą popołudniową i wieczorową, po uroczystości ślubnej, gdy emocje nieco spadną, można zastosować nieco żywsze barwy (szczegóły), równocześnie zmniejszając zmęczenie po trudnym i stresującym dniu oraz intensyfikować zmysłowość i radość.
19-11-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.