Ślub
slub
Zaczerpnięte z: flickr.com

Jak znaleźć dobrego fotografa

Oto niedługi artykuł, w którym opiszemy dokładnie, jak wynająć fachowca, który zatrzyma w czasie kluczowy moment w żywocie każdego człowieka - uroczystość związania węzłem matrymonialnym dwojga ludzi.
ślub
Autor: vastateparksstaff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie wyprawić przyjęcie weselne?

Ślub będzie wyjątkową chwilą. Większość małżonków nie ogranicza się jedynie do uroczystości zaślubin, ale decyduje się również na urządzenie przyjęcia weselnego. Gdzie takie uroczystość można przygotować? Liczba par, które postanawiają zawrzeć związek małżeński jest bardzo duża. W zgodzie z tradycyjnym w Polsce zwyczajem, po ślubie przygotowywane jest przyjęcie weselne. Mnóstwo par, które rozplanowują wesele z pewnością zadaje sobie pytanie, w jakim miejscu je przygotować?
ślub
Autor: Enigma
Zaczerpnięte z: Enigma

Atrakcyjne fotografie ślubne – jak można dziś zaplanować nietypową sesję fotograficzną?

Nie ma chyba osoby, jaka nie chciałaby posiadać pięknych fotografii z własnego ślubu, w końcu to kategorycznie jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej osoby. Fotografowie ślubni są w związku z tym rozchwytywani, przede wszystkim jeżeli ich umiejętności przedstawiają faktycznie dość wysoki poziom. Jak zaplanować sobie udaną sesję fotograficzną?
wesele
Autor: Zih Yang Lin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Każdemu z nas zdarza się robić masę fotografii w przeróżnych okazjach

Wszyscy w obecnych czasach mamy możliwość być amatorskimi fotografami dzięki nowoczesnym aparatom wbudowanym w nasze smartfony.


Każdemu z nas zdarza się robić masę fotografii w przeróżnych okazjach

Niesamowite zdjęcia są robione przez profesjonalistów, ale też i amatorów.
sala na wesele
Autor: Diva
Zaczerpnięte z: Diva

O jakich sprawach należy pamiętać planując wynajem sali na wesele?

Wybór sali na wesele jest zazwyczaj jedną z początkowych decyzji, które powinni podjąć narzeczeni podczas planowania ślubu i wesela. Jest to także najprawdopodobniej zazwyczaj największy nakład pieniężny, który muszą ponieść narzeczone pary.


O jakich sprawach należy pamiętać planując wynajem sali na wesele?

Odnalezienie odpowiedniego miejsca jest zadaniem niezwykle czasochłonnym oraz nigdy nie tak prostym jak mogłoby się zdawać.
Dekoracje świąteczne, Magic Eve
Autor: home&you
Zaczerpnięte z: home&you

Dlaczego należałoby zatrudnic profesjonalnego florystę do ozdobienia weselnej sali?

Organizacja wesela jest związana ze znacznymi nakladami pieniężnymi i bardzo znaczną liczbą zadań. Jednym z takich zadań jest dobranie dobrego florysty.


Dlaczego należałoby zatrudnic profesjonalnego florystę do ozdobienia weselnej sali?

Bez wybrania dobrego florysty Panna Młoda mogłaby zapomnieć o pięknym bukiecie i udekorowaniu weselnej sali kwiatkami.
sesja
Autor: Simon Watson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie może być przeprowadzona specjalistyczna sesja fotograficzna?

Moda na perfekcyjne sesje zdjęciowe rośnie z każdym kolejnym rokiem. Jesteśmy społeczeństwem, które bardzo lubi wykonywać zdjęcia, fotografować wszystko dookoła oraz dzielić się tym z pozostałym ludźmi.
para młoda na schodach
Autor: Dave Hayward
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Weselne szaleństwo czyli jak nie dać się zwariować w całym tym zamieszaniu?

Ślub to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która zwiąże nas z narzeczoną\narzeczonym na resztę życia. Przysięga małżeńska ma przypieczętować naszą miłość do śmierci. To doniosła chwila i wielki dzień, pełen emocji oraz euforii. Równocześnie, ten szczególny dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Co zrobić, by mimo masy obowiązków przedślubnych oraz emocji ślubnych, wszystko przebiegało zgodnie z naszymi oczekiwaniami?
Panna młoda
Autor: 古 天熱
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób szukać sukni ślubnych dla młodej pani, jak się ubrać zaproszeni goście na wesele kogoś bliskiego.

Wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu chyba każdej kobiety, i jest całkowicie normalne, że na pewno wtedy zechce wyglądać przepięknie. Ale wybranie odpowiedniej ślubnej sukni to duże wyzwanie i powinno się za to wziąć odpowiednio wcześnie. Szukanie dobrze jest zacząć kilka miesięcy przed uroczystością, tak żeby było odpowiednio dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.
Sala weselna
Autor: Bob
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znajdź wyjątkowe miejsce, w którym twe przyjęcie ślubne nabierze uroczystej oprawy

Miejsce, w jakim odbędzie się ślub i przyjęcie weselne, musi być niepowtarzalne. To chwila niezwykle ważna, która na długie lata pozostanie we wspomnieniach nowożeńców, jak również bliskich im ludzi. Jeżeli przyjęcie odbędzie się w pięknej i luksusowej scenerii, wspomnienia staną się jeszcze lepsze. Trzeba dołożyć więc starań, by wybrać rzeczywiście cudowną lokalizację.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.