Organizujesz wesele? Nie zapomnij o urokliwych ozdobach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Kiedy przygotowania do wesela idą pełną parą, nie przestać pamiętać także o małych detalach, takich jak dekoracje kluczowych miejsc, jak i także wielu przedmiotów. Może dla nielicznych państwa młodych, są to kwestie w pewnych sytuacjach mało istotne, to mimo wszystko warto pomyśleć o głębi estetyki całej oprawy.
bukiet weselny
Autor: Ben McShea
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tak naprawdę wszystko zależy od gustu państwa młodych. Niektórzy bowiem lubują się w przepychu, inni z kolei wolą subtelne dodatki, jakie nie zasłaniają połowy maski, a wyłącznie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu. Niezależnie od charakteru dekoracji musi być ona funkcjonalna. Co to znaczy? Trzeba ją solidnie umocować, by nie ześlizgnęła się w czasie jazdy i nie przeszkadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne oraz zagrażałoby bezpieczeństwu również pozostałych uczestników ruchu.

Zobacz również

Wesele – w jaki sposób urządzić je szybko oraz bezstresowo? O czym bezwzględnie powinniśmy pomyśleć, co szybko załatwić?

sala weselna
Autor: Michael Reinhold
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Urządzanie ślubu i wesela to niestety dość duże wyzwanie, które zajmuje przeważnie wiele czasu i nad jakim należy się wiele namęczyć. Nieraz bierzemy się więc za to już jakiś czas wcześniej. Należy się także liczyć z tym, że będzie to niemały wydatek. Pojawi się niejeden dylemat i z tym także będziemy musieli sobie poradzić. Jakich np.? Chociażby wybranie sali weselnej.


Zasadniczym czynnikiem wpływającym na decyzję ma klimat i kolorystyka sali balowej.

Kliknij ten link - więcej zobaczysz w serwisie (https://sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-140x200-c-1_7_14.html), który odnajdziesz w tamtym serwisie. To będą podobne porady, zatem zapewne je również uznasz za ciekawe.

To ona nade wszystko narzuca nam styl, jakiego koloru będziemy musieli się trzymać, chyba że jest to nadzwyczaj elegancka sala, w której nic się nie odróżnia. Bez względu na rodzaj i kolor ścian, zawsze sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest delikatny, rozświetla salę i dodaje wyjątkowej lekkości.

Po drugie dekoracje samochodu muszą być dostosowane do modelu samochodu. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, iż nie potrzebują więcej dodatków. Zawsze jednakże można zdecydować się na np. ładne wstążki na klamki. Jakie ponadto dekoracje weselne- np. można wykorzystać? Wybór jest naprawdę duży - od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, jakie dużo łatwiej zamocować do samochodu. Wiele panien młodych woli jednak żywe kwiaty, jakie są bardziej urokliwe – pachną i po prostu ładniej się prezentują.

Znakomite będą małe bukieciki na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, ponieważ biel to bez wątpienia elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, np. różem, wrzosem, lawendą lub brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, aby ubogacić kolorystkę wnętrza i do tego uczynić ją bardziej przyjemną. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych kolorach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie gryzły się z salą, w której urządzamy imprezę. Dobrze w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,
sala weselna
Autor: Chauchi - It's My Life
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
ozdobić auto i kościół, jak również wykonać zaproszenia. Latem i wiosną sprawdzą się wszystkie ”wesołe” kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem.

Dekoracje musimy też zgrać z pozostałymi dekoracjami ślubnymi, aby nie okazało się, że samochód jest z zupełnie innej bajki. Można np. zastosować te same kwiaty bądź ten sam kolor kokardek, a wszystko będzie stanowić zgraną całość. Warto jest dbać o takie szczegóły, ponieważ, gdy później będziemy oglądać albumy, możemy żałować, że nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do ozdób większej wagi.

Przed tym jak zaczniemy dekorować samochód, upewnijmy się, że jest czysty. Nie każdy bowiem wypożycza auto w fachowej firmie- niektórzy decydują się na samochód pożyczony od przyjaciela albo znajomego, ponieważ ma ładne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś mniejszą opłatą. Wydatki na wesele są tak duże, iż dobrze jest pomyśleć o każdych oszczędnościach, jeśli tylko mamy taką możliwość.
25-10-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.