Jedna z kluczowych kwestii, przy organizacji ślubu - sala

Gdy organizujemy sami własny ślub mamy na głowie ogrom obowiązków. Na początek przeważnie zastanawiamy się nad listą osób, które zaprosimy, a później oczekujemy, aż wszyscy potwierdzą czy przyjadą. Wtedy dochodzi rozsadzania osób, które przybędą. Oczywiście sporo osób nie robią winietek i każdy siada gdzie chce.
Dekoracje sali weselnej
Autor: Emily May
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ale w takich przypadkach bardzo często dochodzi do tego, że goście, którzy przyszli razem muszą siedzieć osobno. Nie jest to komfortowa sytuacja. Jeśli więc jednak postawimy na winietki, czyli będziemy planować jak goście będą siedzieć trzeba poinformować o tym ludzi, którzy będą zajmować się wystrojem naszej sali. Wiemy też, że sala weselna musi zostać zarezerwowana dużo wcześniej, szczególnie, jeśli jak większość osób chcemy zorganizować wesele w okresie od maja do końca września. Niektóre sale mają ogromne obłożenie, że przez najbliższe dwa lata nie prowadzą zapisów na śluby.

Jeśli zainteresował Cię prezentowany artykuł, przeczytaj koniecznie ten świetny serwis (https://krematoriumgloria.pl/kontakt/) - on też jest warty zainteresowania, więc na pewno się nie rozczarujesz!

Z tego powodu powinniśmy dużo wcześniej zabrać się za szukanie miejsca, gdzie będzie miało odbywać się wesele.

Ozdobienie, rozstawienie stołów i krzeseł, spojrzenie na każdy detal

Zobacz również

Gdzie wyprawić przyjęcie weselne?

ślub
Autor: vastateparksstaff
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ślub będzie wyjątkową chwilą. Większość małżonków nie ogranicza się jedynie do uroczystości zaślubin, ale decyduje się również na urządzenie przyjęcia weselnego. Gdzie takie uroczystość można przygotować? Liczba par, które postanawiają zawrzeć związek małżeński jest bardzo duża. W zgodzie z tradycyjnym w Polsce zwyczajem, po ślubie przygotowywane jest przyjęcie weselne. Mnóstwo par, które rozplanowują wesele z pewnością zadaje sobie pytanie, w jakim miejscu je przygotować?


Każdy chciałby, żeby jego ślub był wyjątkowy. Jednak, żeby cała impreza weselna została rzeczywiście dobrze zapamiętana to trzeba pamiętać o różnych sprawach. Najistotniejsza jest odpowiednia sala weselna, która pomieści wszystkich gości i umożliwi dobrą zabawę. Trzeba porozmawiać z osobami, które wynajmują sale jak to jest z jej wystrojem. Zdarza się przyszli nowożeńcy wolą sami wszystkim się zająć, bo wynajmujący przewiduje np. tylko dwie opcje kolorystyczne. Ale większość ma w swej ofercie bardzo różne opcje wystroju sali weselnej.

Dekoracje sali weselnej
Autor: Agence Tophos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Tak, więc na pewno uda nam się w ich ofercie odszukać coś dla siebie. Oczywiście prawda jest taka, że każdą dużą przestrzeń damy radę zaaranżować na salę weselną. Ale możemy mieć problem z gorącymi posiłkami, bo jeżeli chodzi o zimne przystawki i napoje to problemu nie będzie. Nawet z orkiestrą da się dogadać. Jednak, gdy nie będzie kuchni, gdzie da się podgrzać potrawy to będzie spory problem. Jak wiemy polskie wesele nie uda się bez ciepłych posiłków, więc jeśli już sami zaaranżujemy jakieś miejsce na salę weselną to pamiętajmy o tym, że musimy wymyślić, co zrobić, by posiłki podać na ciepło.
10-02-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.