Klimat
Fotografia ślubna
Zaczerpnięte z: epena.pl

Eleganckie kartki na wszelkie chwile

Zwyczaj pisania i wysyłania takich rzeczy, jak zaproszenia ślubne posiada sporą historię. Nawet dziś dla wielu osób jest to ważny rytuał. Każdy, kto je chce wysyłać, powinien mieć na uwadze, że zaproszenia ślubne mają ścisłą kompozycję i styl. Normy ich pisania można poznać w cyberprzestrzeni, warto wiedzieć, że ich uwzględnianie jest mile widziane.
Kraków nocą
Autor: John Kraus
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli w pobliskim czasie zamierzasz odwiedzić Kraków – powinno się prócz najwspanialszych zabytków, zaznajomić się z atrakcjami kultury tego miasta.

Kraków, to nie tylko poprzednia stolica naszego państwa. To również jedyne z piękniejszych miejscowości kraju. Jest nie wyłącznie znakomicie rozrośnięte zwazając na stan gospodarczy, ale zawiera bogatą historię i budynki architektoniczne, jakie cieszą się dużym sukcesem pośród turystów z całego świata. Kraków, to również kolebka kulturalne naszego kraju, punkt edukacji i kształcenia się inteligencji.
ozdoby świąteczne
Autor: MattJP
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najpiękniejsze dekoracje domu i mieszkania na Święta

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób najcudowniejszy moment w trakcie całego roku. Generalne porządki, pieczenie pierniczków , a także przystrajanie choinki, to to co przeważnie kojarzy nam się z tym magicznym czasem.
Wenecja, Venice
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

O jakich sprawach należy pamiętać kiedy wynajmujemy lokal na przyjęcie weselne?

Lista pytań, które musi zadać Młoda para posiadaczowi lokalu weselnego, może być niezwykle długa. Czym większe oczekiwania będą mieli młodzi, tym więcej będzie rzeczy, o które warto się dopytać.


O jakich sprawach należy pamiętać kiedy wynajmujemy lokal na przyjęcie weselne?

Najbardziej istotnym pytaniem, które powinniśmy zadać, jest pytanie o ilość gości, których może pomieścić sala weselna.
Winnica
Autor: Reynaers Polska
Zaczerpnięte z: Reynaers Polska

Dosyć nudy! Poszukujemy ciekawych pomysłów na spędzanie wakacji

W momencie gdy tradycyjne formy spędzania urlopu okazują się już dla niektórych mniej atrakcyjne, a kolejny wypad w to samo miejsce nie cieszy nas już tak jak dawniej, to już najwyższy czas, aby zastanowić się nad bardziej interesującym sposobem na odpowiedni wypoczynek. Coraz większa ilość osób decyduje się teraz na wyjazdy w celu zwiedzania obcych krajów ale także zażywania kąpieli w słońcu na jednej z egzotycznych plaż. To wspaniałe, że jesteśmy ciekawi świata i pragniemy poznawać obce kultury, ale czy nie warto najpierw korzystać ze wszystkich atrakcji, które jest w stanie zaoferować nam rodzimy kraj?
Duszniki Zdrój
Autor: Kpjas
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wygodne pensjonaty i domki w słynnych regionach uzdrowiskowych

Duszniki-Zdrój i Polanica-Zdrój to niesłychanie słynne miejscowości uzdrowiskowe, które znane są z licznych pensjonatów i sanatoriów. Mnogość ludzi przybywa tam w celach zdrowotnych i leczniczych.
Kraków
Autor: Jonas Van den Eynde
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz wyobrazić sobie jak wyglądało miasto kilkadziesiąt lat temu, to obejrzyj stare zdjęcia Krakowa i skonfrontuj je z tym jak prezentuje się dzisiaj

Kraków jest miastem starym, zabytkowym i ładnym. Potwierdzi to każda osoba, która odwiedziła go chociaż raz w życiu. Różne atrakcje turystyczne , a także niespotykany klimat powodują, że Kraków zwiedzają nie tylko Polacy, lecz również turyści z innych krajów.
wizerunek
Autor: vcheregati
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zaproszenie na ślub - jak wybrać to doskonałe

Przygotowania do wesela to na pewno podniecający okres. To także droga, w trakcie jakiej staniemy przed niejednym dylematem, musimy podejmować dużo wyborów.


Zaproszenie na ślub - jak wybrać to doskonałe

Owych większych, powiązanych z wyborem daty ślubu bądź ślubnej sukni, ale też małych, chociaż tak naprawdę, mimo pozorów, nie mniej ważkich.
narzeczeni
Autor: paparutzi

Jeśli pragniemy zrobić niezapomnianą imprezę bożonarodzeniową dla dzieci albo przyjaciół, to warto wypożyczyć piękny strój Świętego Mikołaja.

Jeśli pragniemy, aby Święta były wyjątkowe albo planujemy na przykład zorganizować nastrojową imprezę, to możemy zakupić lub wypożyczyć przebrania Mikołaja.
romantyczny świecznik
Autor: barockschloss
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Romantyczny świecznik. Kluczowy element romantycznej kolacji

Jeśli chcesz zorganizować romantyczną kolację nie powinno na niej zabraknąć odpowiednich ozdób. Najlepszą z nich będzie dobrze dobrany świecznik. Z jakiego powodu właśnie ten element jest tak istotny? Ponieważ jedynie świecznik potrafi zapewnić taki wyjątkowy, romantyczny nastrój. Żadne sztuczne oświetlenie nie jest w stanie sprostać temu zadaniu równie dobrze. Można też niby przyciemnić światła lub zapalić tylko małą lampkę. Jednak tego rodzaju zabiegowi wciąż będzie daleko do czaru „żywego” płomienia i aromatu świecy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.