Wesele
para młoda na schodach
Autor: Dave Hayward
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Weselne szaleństwo czyli jak nie dać się zwariować w całym tym zamieszaniu?

Ślub to dla zdecydowanej większości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Tego dnia podejmujemy decyzję, która zwiąże nas z narzeczoną\narzeczonym na resztę życia. Przysięga małżeńska ma przypieczętować naszą miłość do śmierci. To doniosła chwila i wielki dzień, pełen emocji oraz euforii. Równocześnie, ten szczególny dzień wiąże się z wieloma przygotowaniami. Co zrobić, by mimo masy obowiązków przedślubnych oraz emocji ślubnych, wszystko przebiegało zgodnie z naszymi oczekiwaniami?
Panna młoda
Autor: 古 天熱
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób szukać sukni ślubnych dla młodej pani, jak się ubrać zaproszeni goście na wesele kogoś bliskiego.

Wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu chyba każdej kobiety, i jest całkowicie normalne, że na pewno wtedy zechce wyglądać przepięknie. Ale wybranie odpowiedniej ślubnej sukni to duże wyzwanie i powinno się za to wziąć odpowiednio wcześnie. Szukanie dobrze jest zacząć kilka miesięcy przed uroczystością, tak żeby było odpowiednio dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.
restauracja
Autor: Guillaume Speurt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Powinniśmy zarezerwować odpowiednie miejsce

Kiedy planujemy jakiś ważny dzień w własnym życiu, to pragniemy, żeby wszystko wypadło jak najlepiej. Nie jedynie my sami mamy być jak najmocniej usatysfakcjonowani z całego przygotowania, ale również i nasi goście. Im ważniejsza jest dana uroczystość, tym z pewnością bardziej zależy nam na tym, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, dlatego właśnie tak wiele chwil poświęcamy na wybór właściwej restauracji i równocześnie także na wybór właściwego menu.
obrączki ślubne
Autor: Seth Lemmons
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Muzyka na weselu to bardzo istotna sprawa. Powstaje więc pytanie, co wybrać, co będzie najlepsze

Jaka muzyka takie też będzie wesele. Niezależnie od tego, co na stołach, jaka jest suknia panny młodej oraz czy sala weselna jest świeżo odnowiona. Muzyka jest najistotniejsza, bo stwarza atmosferę.
wesele
Autor: EMILIE RHAUPP
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Muzyka weselna i gotowi na wszystko muzycy

Wśród pojawiających się w sieci zapytań możemy odnaleźć wyjątkowo ciekawe próbki muzyczne cenionych zespołów. Grają one muzykę idealnie przygotowaną na wesele, jaka pobudzi gości do tańca przez całą noc. Właściwe podejście do klienta, jakim te szczególnie cenione zespoły weselne się wyróżniają, zachęcają również innych do skorzystania z propozycji.
wesele w stylu orientalnym
Autor: ChuWeiHunG IPhoto
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak bezproblemowo przygotować wesele - nasze podpowiedzi. Zobacz co podpowiadają eksperci

Dosłownie każdy, kto przynajmniej raz w życiu stał w obliczu konieczności przygotowania wesela bez wątpienia bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest to zbyt proste zadanie. Przecież najczęściej wesele jest uroczystością składającą się z wielu rozmaitych elementów które mogą mieć ogromny wręcz wpływ na wszystkie ogólne rezultaty naszych wysiłków – coś takiego sprawia, że w każdym przypadku powinniśmy poświęcić na to dość dużo czasu.
fotobudka na wesele
Autor: Sebastian Ścigalski
Zaczerpnięte z: abcslubu.pl

Fotobudka na weselu - fantastyczny pomysł na jeszcze lepszą zabawę

Urządzenie wesela to nie lada wyzwanie. Nie dość, iż trzeba odkryć stosowną salę, wybrać menu czy dekoracje, to jeszcze musimy odkryć dobry zespół weselny bądź DJ’a, usadzić gości na stosownych miejscach, przejrzeć i wybrać zabawy weselne… i zrobić jeszcze mnogość innych rzeczy!
świadomość

Jak wybrać prezent dla młodej pary?

Opłacenie wesela, pieniądze, a może sprzęt AGD - to wszystko z pewnością konieczne będzie świeżo upieczonym nowożeńcom. Przeczytaj, co sprawi prawdziwą przyjemność parze młodej.


Jak wybrać prezent dla młodej pary?

Rodziciele często biorą czynny udział w aranżacji wesela jak też wspomagają dziecko pieniężnie.
wesele
Autor: Jason Corey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Najlepsze pomysły na każdą imprezę

Jeżeli potrzebny jest nam jakiś zespół na imprezę, to powinniśmy sprawdzić to, co mogą zagrać ludzie, których chcemy zaprosić. Bo naprawdę istotne jest, jaki repertuar ma dany zespół. Bo oprawa muzyczna imprez jest bardzo ważna.
Zdjęcia i odbitki
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Fotobudka na wesele - perfekcyjny pomysł na lepszą zabawę

Ślub oraz wesele to coś, na co dużo osób czeka z ogromnym utęsknieniem. Gdy nadchodzi ten wielki, cudowny dzień naturalnie jesteśmy niezmiernie szczęśliwi. Decyzja o spędzeniu życia z drugą osobą, to najistotniejsza decyzja w całym naszym życiu, wobec tego nic dziwnego, iż każdy z nas chce, żeby dzień ślubu był niezapomniany. W toku planowania wesela musimy zadbać o sporo ważkich rzeczy i detalów. Smaczne jedzenie, idealna muzyka i odpowiednia zabawa to podstawa każdego wesela. Zarówno Para Młoda jak i goście chcą na weselu bawić się w najlepsze.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.