DVD
telewizory
Autor: Robert Couse-Baker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Program TV - zbędny, czy przydatny dodatek do kina domowego?

Dużo ludzi, przede wszystkim Panów nie wyobraża sobie dnia bez telewizji. W dzisiejszych czasach, praktycznie większość filmów możliwych do obejrzenia jest w Internecie, jednakże bywają podobnie tacy, jacy preferują ogromny ekran kina domowego. Kiedy dla młodych ludzi nie bywa kłopotem przełączanie danych kanałów i znajdywanie ciekawego odcinka, to ludzie w starszym wieku chcą posiadać program TV.Z czego to wynika?
Deep Purple
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Koncerty mają niepowtarzalną magię

Chadzanie - jeżdżenie, na wszelakie koncerty to na pewno przyjemna rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela bądź Sky Ferreiry to było coś niezwykłego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega fanami danego muzyka \ zespołu, to i tak będziemy wielce szczęśliwi. Przy założeniu, że umiemy się dobrze bawić.
Guns n Roses
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/

Jakie są największe atuty słuchania muzyki?

Muzyka jakby nie patrzeć w aktualnej formie towarzyszy ludziom od dosyć niedawna, ale oczywiście ciężko nie wiedzieć, że i niegdyś, zanim wymyślono elektryczność ludzie mogli się raczyć muzyką. Może dawno temu muzyka lepiej na nas oddziaływała?
Koncert rapowy Zénith de Paris
Autor: Coup d'Oreille
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gdzie szukać genialnej muzyki?

Pomyślmy co zrobić, aby pozyskać nieograniczony dostęp do muzyki - a czy to w ogóle coś realnego? To oczywiste, że autentycznie każdej wydanej piosenki nie można łatwo odnaleźć, ale na szczęście nawet niemiłosiernie niszowa poezja śpiewana koncerty na dvd/blu-ray obecnie nie jest przesadnie trudna do znalezienia.
Bob Marley reggae
Autor: Pedro
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Próbujmy odkrywać nowe piosenki, inne gatunki

Czy życie bez muzyki jest w ogóle możliwe? Jakby nie patrzeć tak - w końcu nawet genialna muzyka to nie woda, jakoś da radę przeżyć bez choćby codziennego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednakowoż byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym przypadku nie byli zmuszeni tak jakby zrezygnować z muzyki.
Stereo, wieża
Autor: http://www.freeimages.com
Zaczerpnięte z: http://www.freeimages.com

Zacznij zbierać płyty hitami ulubionych zespołów

W owym artykule głównie o muzyce islandzkiej. Bo choć przeciętny Polak przede wszystkim słucha anglojęzycznych oraz polskich piosenek, to jednak na szczęście nie można rzec, że dużo bardziej niszowi muzycy są nad Wisłą całkowicie deprecjonowani, niesłuchani.
Autor: Vivarto

Kino z głębią

Kto ogląda dużo filmów, ten zapewne zna dziwne wrażenie zdezorientowania, towarzyszące co pewnym kinowym wyborom. Natłok kinowych ofert powoduje, że zazwyczaj dziś niełatwo jest wybierać film. Czy najlepiej zdecydować się bowiem na filmy przygodowe dvd bądź także wybierać jakiś inny, być może tak samo znakomity gatunek filmu?
filmy na blu-ray
Autor: Blake Patterson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Filmowe propozycje

Najciekawsze filmy sporadycznie da się dziś zobaczyć w telewizji, a na znaczące premiery kinowe przychodzi czasem długo czekać, co okazuje się niewygodne, zwłaszcza dla osób, spragnionych doskonałej rozrywki czy również takich nadzwyczaj interesujących się filmem.
Komedie
Autor: Kathleen Maher
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie filmy warto oglądać?

Człowiek nie zawsze wie co chciałby danego dnia zobaczyć w telewizji czy także na swoim komputerze. Ilość dostępnych produkcji kinowych jest bowiem tak nadzwyczaj znaczna, że czasem mocno utrudnia ona decyzja właściwych pozycji kinowych hitów. Horror dvd bądź również jakaś normalniejsza produkcja? Rzecz jasna sprawa jest zależna w wielkiej mierze od gustów osób, jak także od ich kompetencji w sprawach x muzy.

Najlepsze filmy na wieczór

Kto choć raz był w dużej a, także znanej wypożyczalni filmowej, zapewne zetknął się z kłopotem wypożyczania najlepszych tytułów filmowych. W istocie, kłopot ten dotyka dziś nadzwyczaj dużo klientów nie specjalnie obeznanych z historią kina, które zwyczajnie nie wiedzą jakie dzieło najlepiej wybierać, na wieczór z koleżankami, bądź również na randkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.