Sukienki
modna kobieta
Autor: Gatta
Zaczerpnięte z: Gatta

Przywitaj zimę z radością – poznaj niezawodny sposób na chłód!

Zima to nieprzyjemny okres dla zmarzluchów.
Najczęściej chcemy wtedy pozostać w cieplutkim domu i z ciepłą herbatą zasiąść do naszej ulubionej książki czy do wybranego filmu. Ale czy zima musi być taka „zimna”?
pierwsza komunia święta
Autor: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przygotować dziecko do Komunii? O czym szczególnie należy pamiętać?

Pierwsza Komunia Święta wymaga wielu przygotowań. I nie chodzi tylko o przygotowanie dzieci, ale również rodziców. Rodzice, albowiem czują spory stres który nierozerwalnie wiąże się z takim wydarzeniem.
komunia
Autor: Wojciech Doganowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ten moment jest szczególny dla twej córeczki, musi rzeczywiście pięknie się prezentować!

Każdego roku w maju w polskich kościołach odbywają się uroczystości, podczas których uczniowie przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. To ważna chwila, gdy dziecko po raz pierwszy może całkowicie uczestniczyć w mszy świętej.
rodzina na I Komunii Świętej
Autor: Pawel Loj
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kostiumy na Komunię. Co ubierze Wasze dziecko.

Wszyscy dobrze wiemy, że dzieci odczuwają pewien stres, gdy mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Są zobowiązani na początku poznać cały katechizm, potem przygotować się do całej mszy, nie zapomnieć, co kiedy mówią, to naprawdę nie jest łatwe. W dodatku muszą schludnie wyglądać. Przez pewien czas wszystkie dzieci nosiły alby. Stwierdzono, że najlepiej, żeby wszystkie maluchy wyglądały identycznie. W wielu parafiach nadal strojem komunijnym są alby, ale są również parafie gdzie wróciły sukienki komunijne. Dlatego wyzwaniem dla mam dziewczynek idących do Pierwszej Komunii jest zakup sukienki.
Pierwsza Komunia Święta
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Komunia – w jaki sposób zadbać o odpowiednie ubranie dla dziewczynki, by w tym dniu czuła się wyjątkowo?

Komunia Święta to istotne wydarzenie duchowe, jednakże dla większości dziewczynek równie duże znaczenie, co uroczystości w kościele, ma ich strój. To bowiem dzień, kiedy będą w centrum uwagi oraz będą mogły czuć się jak małe damy. Jeżeli w twojej parafii nie musisz poddawać się zdefiniowanym wytycznym oraz można ubrać dziecko zgodnie z własnym i jego gustem, przyda ci się parę wskazówek, jakie pomogą ci przygotować twoją pociechę na ten dzień.
Bal maturalny
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jaką kreację warto założyć na bal maturalny?

Wielkimi krokami zbliża się do nas niesłychanie znaczący okres dla uczniów szkół średnich. Większości z nas na myśl przychodzi skojarzenie z testami maturalnymi, niemniej natomiast nie one stanowią główny punkt zainteresowania uczniów.

Praktyczne porady na temat mody

O ile pragniesz, by twoje ciuchy powodowały, że wyglądasz zgrabnie, postaw na sukienki z długim tyłem. Sukienki, w których tył jest odsłonięty, są naturalnie bardziej gorące, jednakże nie pasują do każdej figury. Poza tym wkładanie na siebie takich sukienek zimą, kiedy są mrozy, jest niekorzystne. Sukienki z długim tyłem znajdziesz w wielu miejscach – dostępna jest duża gama deseni. Jeżeli chodzi o barwy, warto postawić na wszelkie odmiany białości, które będą w bieżącym sezonie na topie.
alby
Autor: Pawel Loj
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Cudowne sukienki komunijne.

Pierwsza Komunia Święta jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego dziecka, które to dziecko wychowywane jest zgodnie z religią oraz sakramentami przyjętymi w religii katolickiej. Jest to szczególnie ważna chwila, bo to właśnie wtedy dziecko po raz pierwszy spożywa ciało samego syna bożego, czyli Jezusa Chrystusa, które stało się z przeistoczonego w nie chleba. Jest to więc uroczystość katolicka niezwykle ważna, pełna bardzo ważnych, niezaprzeczalnych nigdzie, wielu symbolicznych wydarzeń, które nawet i pociecha do niej przystępująca ma wyjaśnione. Przecież to właśnie ono jest przygotowane przez najwcześniejsze lata swojego życia, swojej nauki w szkole podstawowej do właśnie tej chwili, czyli do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
kielich komunijny
Autor: Guillermo Viciano
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nasze dziecko idzie do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia to na pewno pierwsze tak wielkie i poważne wydarzenie w życiu naszego dziecka. Jest to dla niego ogromne doznanie duchowe. Ale to również wyjątkowo radosny dzień, w którym nasza latorośl jest w środku uwagi. Należy uczynić wszystko co w naszej mocy, aby uczynić tę chwilę jak najbardziej wyjątkową.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.