Sukienki
modna kobieta
Autor: Gatta
Zaczerpnięte z: Gatta

Przywitaj zimę z radością – poznaj niezawodny sposób na chłód!

Zima to nieprzyjemny okres dla zmarzluchów.
Zazwyczaj chcemy wtedy skryć się w ciepłym domu i z gorącą herbatą usiąść do naszej ulubionej lektury albo do wybranego filmu. Ale czy zima musi być taka „zimna”?
pierwsza komunia święta
Autor: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak przygotować dziecko do Komunii? O czym szczególnie należy pamiętać?

Pierwsza Komunia Święta przysparza wielu przygotowań. I nie chodzi tylko o przygotowanie dziecka, ale również ich opiekunów. Rodzice, albowiem odczuwają spory stres związany z takim wydarzeniem.
komunia
Autor: Wojciech Doganowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ten moment jest szczególny dla twej córeczki, musi rzeczywiście pięknie się prezentować!

Każdego roku w maju w polskich kościołach odbywają się uroczystości, podczas których dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. To podniosła chwila, kiedy dziecko pierwszy raz ma okazję całkowicie brać udział w mszy świętej.
rodzina na I Komunii Świętej
Autor: Pawel Loj
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kostiumy na Komunię. Co ubierze Wasze dziecko.

Wszyscy dobrze wiemy, że dzieciaki stresują się, gdy mają przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. Muszą najpierw zapoznać się z katechizmem, potem przyszykować się do całej mszy, nie zapomnieć, co maja powiedzieć, to rzeczywiście nie jest łatwe. Poza tym muszą ładnie wyglądać. Przez pewien czas wszystkie dzieci musiały mieć alby. Stwierdzono, że najlepiej, żeby wszystkie maluchy wyglądały identycznie. W niektórych parafiach nadal na Komunię ubiera się alby, ale są również parafie gdzie powróciły sukienki komunijne. Z tego powodu wyzwaniem dla mam dziewczynek idących do Pierwszej Komunii jest kupno sukienki.
Pierwsza Komunia Święta
Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Komunia – w jaki sposób zadbać o odpowiednie ubranie dla dziewczynki, by w tym dniu czuła się wyjątkowo?

Komunia Święta to kluczowe wydarzenie duchowe, jednakże dla większości dziewczynek podobnie duże znaczenie, co uroczystości w kościele, ma ich strój. To bowiem dzień, gdy będą w centrum uwagi oraz będą mogły czuć się jak małe damy. Jeśli w twojej parafii nie musisz poddawać się odgórnym zaleceniom i można ubrać dziecko zgodnie z własnym oraz jego gustem, przyda ci się parę wskazówek, które pomogą ci przyszykować twoją pociechę na ten dzień.
Bal maturalny
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Jaką kreację warto założyć na bal maturalny?

Sporymi krokami zbliża się do nas bardzo istotny okres dla uczniów szkół średnich. Większości z nas na myśl przychodzi skojarzenie z testami maturalnymi, niemniej natomiast nie one stanowią kluczowy punkt zaintrygowania uczniów.

Praktyczne porady na temat mody

Jeżeli pragniesz, by twoje ubrania powodowały, że wyglądasz szczuplutko, wybierz sukienki z długim tyłem. Kreacje, w których tył jest krótszy, są naturalnie bardziej trendy, jednakże nie nadają się dla każdej kobiety. Oprócz tego wdziewanie na siebie takich sukienek zimą, gdy są mrozy, jest groźne dla zdrowia. Sukienki z długim tyłem znajdziesz w wielu miejscach – dostępna jest duża gama deseni. O ile chodzi o odcienie, warto wybrać wszelkie wersje białości, które będą jesienią na topie.
alby
Autor: Pawel Loj
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Cudowne sukienki komunijne.

Pierwsza Komunia Święta jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdego dziecka, które to dziecko wychowywane jest zgodnie z religią oraz sakramentami przyjętymi w religii katolickiej. Jest to szczególnie ważna chwila, bo to właśnie wtedy dziecko po raz pierwszy spożywa ciało samego syna bożego, czyli Jezusa Chrystusa, które stało się z przeistoczonego w nie chleba. Jest to więc uroczystość katolicka niezwykle ważna, pełna bardzo ważnych, niezaprzeczalnych nigdzie, wielu symbolicznych wydarzeń, które nawet i pociecha do niej przystępująca ma wyjaśnione. Przecież to właśnie ono jest przygotowane przez najwcześniejsze lata swojego życia, swojej nauki w szkole podstawowej do właśnie tej chwili, czyli do uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
kielich komunijny
Autor: Guillermo Viciano
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nasze dziecko idzie do Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia to na pewno pierwsze tak wielkie i poważne wydarzenie w życiu naszego dziecka. Jest to dla niego ogromne doznanie duchowe. Ale to również wyjątkowo radosny dzień, w którym nasza latorośl jest w środku uwagi. Należy uczynić wszystko co w naszej mocy, aby uczynić tę chwilę jak najbardziej wyjątkową.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.