Suknia
fotograf ślubny
Zaczerpnięte z: epena.pl

Fantazja o fantastycznym ślubie zostały spełnione. Co uczynić, aby te momenty utkwiły w pamięci jak najdłużej.

Bajkowa suknia, piękny smoking, sprawdzona orkiestra, sala w znanej restauracji i zabytkowy kościół. To wszystkie punkty muszą być szczególnie dokładne zaplanowane, aby ślub był niezapomnianym wydarzeniem, który będzie wspominać nie tylko para młoda, ale także uczestnicy.
Komunia
Autor: Wojciech Doganowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób ubrać pociechę do Pierwszej Komunii? Sprawdź, z jakich propozycji można wybierać

Pierwsza Komunia Święta to w pierwszym rzędzie ważne wydarzenie duchowe. Jednakże poza spotkaniami w kościele i właściwym przygotowaniem się pod kątem religijnym, znacząca jest też cała oprawa, o którą powinni zatroszczyć się rodzice. Na pierwszym miejscu stoi wybór ładnego ubrania dla dziecka. Jeśli nie ma wymogu ubierania pociech w alby komunijne, rodzice mogą samemu zdecydować, jaki strój nałoży w tym dniu jego dziecko.
alba
Autor: Tim Mansfield
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak najbardziej odpowiednio przygotować nasze dziecko do komunii świętej? Co jest ważne a z czym nie przedobrzyć? Czy jest coś takiego?

Perfekcyjna, śnieżnobiała sukienka, dokładnie dopasowane buty, precyzyjnie i mozolnie układana fryzura, doskonale dobrana restauracja, a jeszcze ciekawsze menu, wielu zaproszonych, ładne podarki i koperty, w których ukryte są banknoty... Pewnie wielu myśli, że mówimy o ślubie, ponieważ opis jest łudząco podobny. Nic bardziej mylnego, to obraz polskich komunii, coraz bardziej powszechny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.