Biżuteria
pierścionek
Autor: e-azur.pl
Zaczerpnięte z: e-azur.pl

Kupujemy złotą biżuterię

Złota biżuteria wygląda cudownie, nigdy nie wyszła z mody. Biżuteria wysokiej próby złota nie powinna spowodować przebarwienia czy matowieć tak jak gorsze mieszaniny stopu. Decydując się na zakup ozdób ze złota powinniśmy bardzo ostrożnie wybrać miejsce gdzie tego dokonamy.
Szmaragd
Autor: greyloch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Pierwszorzędne kamienie szlachetne - szmaragd i tanzanit

Nie od dzisiaj wiadomo, że diamenty oraz także inne kamienie szlachetne są najlepszym przyjacielem kobiety. Mnogość kobiet kocha nosić biżuterię z dodatkiem kamieni szlachetnych, ponieważ taka biżuteria na pewno wiele osiąga na designie. Obecnie w jubilerstwie wykorzystuje się rozliczne kamienie szlachetne, do najbardziej znanych i atrakcyjnych należą diamenty oraz brylanty, aczkolwiek należałoby też zapoznać się z innymi, ładnymi kamieniami szlachetnymi, jakie także przysporzą wiele uroku wszelkiej biżuterii.
pierścionek
Autor: Nana Louise Nielsen
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Mężczyzna, który postanawia oświadczyć się swojej partnerce, często staje przed męczącym wyborem

Jak powszechnie wiadomo przełomem dla związku kobiety i mężczyzny są oświadczyny. To one prowadzą prosto do ślubu, jaki łączy dwóch ludzi i jest początkiem ich lepszego, wspólnego życia. Jednakże warto pamiętać, jak ciężka i zawiła może być droga, która do tego wiedzie. A zaczyna się już od doboru pierścionka, co dla niejednego mężczyzny jest sporym wyzwaniem. W całą intrygę wciągane są koleżanki albo i familia przyszłej panny młodej. Natomiast jak wiadomo, dla dziewczyny jest to niesłychanie znacząca chwila, w związku z tym wszystko musi być perfekcyjne.
bransoletki-z-pereł
Autor: Carodean Road Designs
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Biżuteria, jako piękne dopełnieniem ubioru. Jakie rodzaje biżuterii są najpopularniejsze?

Biżuteria to tego typu dodatek, który kochają chyba wszystkie kobiety. Bez względu na jaka jest okazja można znaleźć coś, co będzie doskonale dopełniało całość ubioru. Jaki rodzaj biżuterii każda z kobiet powinna posiadać we własnej garderobie?
Autor: Design Packaging

Pomysły na prezent

Znalezienie ciekawego prezentu nie jest łatwym zadaniem. Każdy chciałby zobaczyć uśmiech na twarzy bliskiej osoby, ale nie zawsze nam się to udaje. Pomysły na prezent powinny być przemyślane i odpowiednie dla danej osoby.
Prezenty
Autor: jenisrunning
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaki upominek kupić pod choinkę? Przegląd podarunków świątecznych

Boże Narodzenie tuż , a Wy zapewne frapujecie się, jaki podarunek zakupić najbliższym! Jeżeli idzie o kobiety sprawa jest prostsza. Zawsze warto wykonać mały wywiadzik", żeby dowiedzieć się czego naszej damie brakuje. Może to być coś z kosmetyków (dezodorant, pachnidło) bądź garderoby (szal, bluzka) ale tak samo dobrze może to być coś dla domu (korkociąg do wina, ścierki skrzynki na listy).

Oryginalność w świecie tandety

Wielu znawców zwraca uwagę na to, że świat jest opanowany przez robioną masowo tandetę. Niełatwo w zasadzie określić winnych tego procederu – wydaje się, że dużą rolę posiadają tu: postęp techniki, rozwój handlowy oraz większość ludzi bez odpowiedniego gustu.
Autor: Kostrzewa PR

Przedstawienie młodego popularnego pokolenia twórców

Natalia Siebiuła to jedna z niezmiernie zdolnych polskich stylistek młodego pokolenia. Aktualnie pracuje ona nad wzmocnieniem swojej pozycji w przestrzeni modowej. Tworzy ona stroje, które są połączeniem efektownej nowoczesności jak również i funkcjonalności. W swojej pracy nie kieruje się zbytnim przepychem, dlatego też jej stroje nie są zbyt przerysowane czy też rzucające się w oczy. Dla Siebuły moda jest tylko elementem, który będzie swoistym dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak ma się to w bardzo wielu przypadkach tworzyć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.