Stroje
Obuwie do ślubu
Autor: Joe Hunt
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ślub – okoliczność wymagająca stosownego ubioru a także należycie dobranych akcesoriów takich jak obuwie ślubne.

Każdy człowiek przeżywa w swoim życiu istotne dla niego sytuacje. Zazwyczaj są to zdarzenia związane z ceremoniami rodzinnymi. Są to sytuacje z okazji, których każdy chce wyglądać nadzwyczajnie w związku z tym zakupuje ubrania adekwatne do tych zdarzeń.
przebrania karnawałowe
Autor: Montecruz Foto
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

akcesoria na Bal karnawałowy dla dzieci

Jeżeli nadchodzi okres karnawałowy wszyscy się cieszą. Każdy ma ochotę bawić się na różnych imprezach i na dodatek w ciekawych strojach. Ale trzeba wiedzieć, czy będą się bawić dzieci czy dorośli, bo stroje powinny zostać dobrane do sytuacji.
komunia
Autor: Wojciech Doganowski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ten moment jest szczególny dla twej córeczki, musi rzeczywiście pięknie się prezentować!

Każdego roku w maju w polskich kościołach odbywają się uroczystości, podczas których dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej. To podniosła chwila, kiedy dziecko pierwszy raz ma okazję całkowicie brać udział w mszy świętej.
pierwsza komunia święta
Autor: Léo Mabmacien
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Stawiamy na świetne alby komunijne na rynku

Wybierając świetną odzież, to znaczy alby komunijne, trzeba podejść do tego z rozsądkiem. Zwykle jest tak, że wszyscy z klasy zamawiają jeden gatunek kreacji komunijnych, aby uniknąć podkreślania nierówności finansowych oraz tak bardzo niepotrzebnego wyróżniania się. Szeroka oferta, jaką przygotował już jakiś czas temu tak szczególnie ceniony producent na rynku, stale wpada w oko kolejnym, przyszłym klientom i klientkom, które za niedługo przystąpią po raz pierwszy do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii.
tort
Autor: Janet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przygotowanie do pierwszej komunii dziecka

Pierwsza komunia święta dziecka to bardzo istotny moment zarówno dla samego dziecka, jak i dla jego rodziców. Oprócz uroczystości odbywających się w kościele często również wyprawiane są specjalne uroczystości dla rodziny w mieszkaniu albo w specjalnie wynajętego do tego celu pomieszczenia. Połączono z tym także tradycję obdarowywania dziecka prezentami w dniu komunii. Z kolei przedsiębiorstwa mają okazję zyskać na tym święcie.
Pierwsza komunia święta
Autor: mfb1982
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Niezapomniany dzień dla każdej dziewczynki

Tak jak dla dojrzałej kobiety wielkim wydarzeniem jest ślub, tak dla małej dziewczynki podobne znaczenie ma dzień Komunii Świętej. Oprócz całego znaczenia duchowego, to również wielka uroczystość, którą, tak samo jak przyjęcie weselne, trzeba zaplanować w każdych detalach. Przygotowania rozpoczynają się parę miesięcy przed. Często rodzice decydują się na to, by komunia miała miejsce w restauracji. Restauracja to idealny zapracowanych matek, które nie mają kiedy ugotować świątecznego obiadu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.