Alby
komunia
Autor: Bernd Brägelmann
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co jest lepsze na przyjęcie: garnitury i sukienki czy może alby?

Niewątpliwie przyjęcie jest jednym z najważniejszych dni w życiu dziecka. Opiekunowie z dumą mogą patrzeć, jak ich ukochana córeczka czy synek przystępuje do Stołu Pańskiego. Następnie jest uroczyste przyjęcie komunijne i prezenty dla dziecka. Rodzice pragną, żeby ich dzieci prezentowały się w tym niepowtarzalnym dniu epicko. Wobec tego rodzi się pytanie o sens wprowadzenia skromnych alb pierwszokomunijnych.
krzyż
Autor: Falk Lademann
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Alby do komunii jako standardowy aktualnie ubiór komunijny dla chłopców i dziewczynek.

Otrzymanie sakramentu pierwszej komunii świętej stało się imprezą komercyjną. Wydatki związane z tym zdarzeniem często przekraczają oczekiwania rodziców. Kupno alby, sukienki komunijnej i wszelakich dodatków potrzebnych potomkowi do przystąpienia do pierwszej komunii i zorganizowanie przyjęcia związana jest z wysokimi wydatkami. Koszty powiązane z pierwszą komunią świętą rozpoczynają się już parę miesięcy wcześniej. Każde dziecko, by móc przystąpić do owego sakramentu, koniecznie musi posiadać różaniec, gromnicę oraz książeczkę do modlitwy. Owe zakupy wiążą się z kosztami blisko 60 zł.
pierwsza komunia święta
Autor: Léo Mabmacien
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Stawiamy na świetne alby komunijne na rynku

Stawiając na wyjątkową odzież, taką jak alby komunijne, należy dobrze przemyśleć swoją decyzję. Zwykle jest tak, że wszyscy z klasy zamawiają jeden gatunek kreacji komunijnych, w celu uniknięcia podkreślania nierówności finansowych oraz tak bardzo niepotrzebnego wyróżniania się. Znakomita oferta, jaką przygotował już jakiś czas temu tak szczególnie ceniony producent na rynku, stale wpada w oko kolejnym, przyszłym osobom, które za niedługo przystąpią po raz pierwszy do przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii.
Pierwsza komunia święta
Autor: mfb1982
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

Niezapomniany dzień dla każdej dziewczynki

Tak jak dla dojrzałej kobiety doniosłym zdarzeniem jest ślub, tak dla małej dziewczynki identyczne znaczenie ma ceremonia Komunii Świętej. Oprócz samego wymiaru religijnego, to też duża uroczystość, którą, tak jak wesele, trzeba przygotować w najdrobniejszych detalach. Przygotowania rozpoczynają się parę miesięcy wcześniej. Co raz częściej rodziny decydują się na to, by komunia odbyła się w restauracji. Lokal to idealny zapracowanych matek, które nie mają czasu ugotować świątecznego obiadu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.