Książki
książki
Autor: Jaka Santana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Śnisz o tym, żeby zostać autorem i wydawać powieści? Przedstaw swoje pióro w odpowiednim wydawnictwie

Literatura cieszy się w naszym kraju wzrastającym uznaniem, badania rynku mówią, że coraz więcej osób: zarówno dzieci, jak i dorosłych, czyta powieści. Nie brakuje również osób, które marzą o tym, że pewnego dnia same staną się rozpoznawanymi autorami i będą prezentować swe książki na spotkaniach autorskich. Czy jest sposób, aby spełnić takie marzenie? Naturalnie, że tak!
ebook
Autor: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy zaznaczymy jak wydać ebooka?

Nie tylko tradycyjne książki okazują się być godne wydania. Napisaliśmy książkę, która według nas okazuje się być godna ukazania większemu światu? Z pewnością trzeba powiedzieć, że nie musimy jej wydawać w formie papierowej, ponieważ ciągle okazują się być również najnowsze technologie, które zezwalają na przeczytanie książek w kolejnych formatach oraz to na różnych urządzeniach elektronicznych.
narzędzia pracy nauczyciela i jabłko
Autor: Matthew
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy opublikowanie książki to nadzwyczaj proste przedsięwzięcie?

Każdy z nas doskonale wie, że praca jest niewątpliwie naszym obowiązkowym elementem codziennego funkcjonowania. Dla wielu z nas obowiązek wykonywania określonych czynności bez wątpienia gwarantuje nam zarobek, co jak najbardziej jest niezwykle relewantne, kiedy pragniemy żyć na dostatecznym poziomie.
Biurko z podręcznikami
Autor: brewbooks
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób możemy walczyć z wysokimi cenami podręczników szkolnych?

Rodzice skarżą się co roku - przede wszystkim pod koniec wakacji, na po prostu wysokie ceny książek do szkoły. A szczególnie ten fakt może potęgować to, że coraz ciężej zakupić ksiazki uzywane. To znaczy one oczywiście są sprzedawane, ale z kilku powodów rzeczywistość jest taka, że jesteśmy zobowiązani zakupić nowe książki, bo zmienił się standard nauczania.
książki
Autor: irondsd
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Odpowiednie przygotowanie książki do wydruku może stanowić gwarancję jej sukcesu na rynku wydawniczym

Mało kto ma możliwość, żeby spełniać w praktyce swoje dziecięce marzenia. Jednym z tego rodzaju marzeń jest zostanie sławnym pisarzem. Powyższe plany zazwyczaj pozostają jedynie w sferze zamierzeń, jeżeli mamy jednakże możliwość ich zrealizowania - jak przykładowo w tym wypadku napisaną książkę na komputerze - warto jest podejść do tego w odpowiedni sposób.

Zatrać się w najlepszej książce

Popularna sentencja mówi nam, iż nauka to potęgi klucz i trudno się z tym nie zgodzić. Jak jednak pozyskujemy ową wiedzę? Dzięki książkom głównie, które kształtują, przekazują informacje, rozwijają rozum, pokazują wartości w życiu. Warto dbać o swój rozwój czytając książki. Sądzę, iż nie muszę namawiać do tego ludzi, którzy rozumieją jakie to ważne, ale chciałbym nawrócić, choć jednego niedowiarka.
półka z książkami
Autor: Antonio Tajuelo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Współczesna literatura dla młodzieży

Bardzo powszechnie zwykło się uważać, że czytelnictwo stoi obecnie na dość miernym poziomie, i właściwie niewielka część ludzi cały czas uważa się za fanów czytania książek. Wprawdzie ten sposób spędzania wolnego czasu w ciągu ostatnich lat stracił nieco swojej popularności, ale nadal sporo ludzi uwielbia takie rzeczy, a jednocześnie sam rynek czytelniczy ma się bardzo dobrze i dosłownie każdego roku ukazuje się na nim całe mnóstwo nowości.
Nagranie słuchowisk
Autor: Ilmicrofono Oggiono
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nie masz czasu na książkę drukowaną - wybierz wersję na płycie cd

Czasem jest tak, że ktoś nie ma czasu czytać książek, lub nie uwielbia tego zrobić, gdyż podczas tej czynności niesamowicie szybko męczą mu się oczy, a co się z tym łączy, boli go też głowa. Na szczęście mamy szansę posłuchać jak ktoś inny nam czyta, tak identycznie jak mamy szansę miast pójść do teatru na przedstawienie, włączyć radio, w którym konkretna sztuka będzie przedstawiana, a więc robiąc inne rzeczy, mamy szansę jednocześnie się z nią poznać.
nauka
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych podręczników?

Zabierając się za studiowanie trzeba nastawić się na sporo nauki. Oczywiście jeżeli ktoś chce okres studiów przebalować i spędzić w knajpach, to ma do tego pełne prawo, ale jeśli ktoś naprawdę będzie chciał ten czas wykorzystać efektywnie i zyskać sporo wiadomości, to jednak nie może wszystko odpuszczać. Podczas studiowania wiedzę zdobywa się wieloma sposobami.
książki i audiobooki
Autor: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Audiobooki zamiast książek papierowych ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych

Niewątpliwie ważnym aspektem życia człowieka jest jego hobby. Słowem, wszystko to co robi poza swoim zobowiązaniami związanymi z naszą karierą zawodową czyli codziennymi. Formy spędzania wolnego czasu na pewno są mocno różne.

Jedni z nas wolą aktywnie spędzać czas na przykład pielęgnując ogródek, inni preferują jazdę na rowerze czy też basen, co niektóre osoby lubią bardziej bierne spędzanie czasu np. słuchanie muzyki, lektura itp.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.