Książki
tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób nie zepsuć charakteru domowego pupila?

Podejrzewasz, że twoje dziecko miało zawsze zaskakujące zainteresowania? Już w wieku kilku lat zaczęły je interesować poradniki o roślinach i kwiatach, porady i możliwości stworzenia pięknego i niepowtarzalnego ogrodu. Mówisz, że to najlepszy pomysł na zajęcie dla starszych? Nieprawda. Dzieci mogą mieć szerokie horyzonty i choćby trwało to tylko chwilę warto umożliwić im próbowanie różnych zainteresowań. Ale – uwaga – pamiętajmy, że wartościowe jest próbowanie z głową.
książki
Autor: Les Chatfield
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Znakomite rozwiązania dla wszystkich początkujących twórców

W dobie naszych czasów niemało osób myśli o tym, by wydać napisaną przez siebie książkę. Trzeba nadmienić, że obecnie nie jest to trudne zadanie, bowiem każdy początkujący pisarz może oczekiwać wielu korzystnych rozwiązań. Dzięki nim uda nam się w mgnieniu oka urealnić swoje marzenia o literackim debiucie, co być może stanie się znamienne w kontekście dalszej kariery.
Nauka z komputerem
Autor: Goleudy Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Literatura od dziesięcioleci jest obecna z ludźmi

Literatura od wielu setek lat towarzyszy ludziom jako jedna z najstarszych rozrywek. W dawnych wiekach osoby które umiały czytać i pisać cieszyły się dużym szacunkiem, bo umiejętności te były elitarne i mało dostępne dla wszystkich. Dopiero wymyślenie prasy drukarskiej spowodowało, że wreszcie książki trafiły do zwykłych ludzi i zyskały dużą popularność.
przeglądanie książki
Autor: foam
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Interesujące pozycje książkowe dla miłośnika książek w każdym wieku

Pewnym osobom czasem niesłusznie wydaje się że książki praktycznie wyszyły z mody jak również zostały zupełnie zastąpione telewizją a, także grami komputerowymi. Sprawa przedstawia się jednak trochę inaczej. Czytelnictwo chociaż nie jest za duże, sprzyja podwyższeniu prestiżu samej czynności, którą jest właśnie czytanie. Dzięki temu czytanie w niektórych kręgach jest, a w odmiennych ciągle jest oraz jeszcze długo będzie w modzie. Istnieją bowiem pewne poszczególne mocno sprecyzowane kwestie, jakie są trudne do przekazania inaczej, niż poprzez lekturę dobrej lub także uznaje książki. Potrzeba więc czasem samemu zadawać sobie istotne jak również stosunkowo istotne (pod względem towarzyskim) zapytanie co warto przeczytać, aby mieć o czym porozmawiać ze znajomymi, rodziną, a także ze swą dziewczyną.
audiobook
Autor: jeff_golden
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Vincent Severski - literatura jest ważna

Każdy z nas potrzebuje w ciągu dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Relaks jest bardzo ważną częścią dnia, dlatego też specjaliści od zdrowego życia przestrzegają, aby nie zapominać o codziennej dawce czegoś, co zapewnia nam radość. Relaks zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie przez dziesięciolecia. Należy o tym pamiętać codziennie i przeznaczać każdego dnia minimum kwadrans tylko sobie.
Półki z książkami
Autor: Les Chatfield
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wśród entuzjastów książek dominuje teraz moda na korzystanie z ciekawej alternatywy - audiobooki

Obecnie szuka się wszelakich udogodnień, które pozwalają wykonywać prace domowe w krótkim czasie, albo kilka w jednym czasie. Ludzie są dzisiaj w dużej mierze skupieni na karierze i natłok zadań często nie pozwala im na przyjemności. W związku z tym czytanie książek bądź oglądanie atrakcyjnych filmów niekiedy ma miejsce raz w miesiącu albo w ogóle. Całe szczęście działa mnóstwo udogodnień, które trafiają do wymagań sporego grona ludzi, którzy nie są w stanie zezwolić sobie na spędzanie wolnego czasu na czytaniu ukochanej pozycji.
E-booki w natarciu
Autor: Christian Olivé
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Papierowe czy elektroniczne, zawsze toczy się spór

Wielu obywateli uważało, iż jeżeli pojawią się e-booki i audiobooki to książki drukowane przejdą w odstawkę oraz ludzie przestaną z nich wykorzystywać. Mimo wszystko jak się okazuje, tak jedna jak oraz druga możliwość ma swoich miłośników i przeciwników, a bój między tymi trzema ofertami ciągle jest niezwykle zacięty.
Kobieta zwiedzająca
Autor: Dalibor Tomic
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czynny odpoczynek. Ale jaki?

W jaki sposób spędzić wolny czas? W ruchu, rzecz jasna! Jest tak dużo sposobów na sportowe zagospodarowanie czasu, iż w końcu od za dużej ilości pomysłów już kompletnie nie nie wiemy, co robić.
dziecko bawiące się samochodem
Autor: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu

Szukamy idealnego podarunku dla naszego dziecka - niezwykle bogata oferta sklepów on- line z zabawkami oraz artykułami dla dzieci

W ciągu roku zdarza się mnóstwo okazji do kupienia dziecku prezentu. Wybieranie ich jednak staje się coraz trudniejsze im dziecko jest starsze. Warto więc rozpocząć poszukiwania wcześniej, na przykład z pomocą sklepów on-line.
książki
Autor: Jaka Santana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Śnisz o tym, żeby zostać autorem i wydawać powieści? Przedstaw swoje pióro w odpowiednim wydawnictwie

Literatura cieszy się w Polsce wzrastającym uznaniem, statystyki wykazują, że coraz więcej osób: tak i dzieci, jak i dorosłych, czyta książki. Nie brakuje także osób, które marzą o tym, że pewnego dnia same staną się znanymi autorami i będą prezentować swoje książki na spotkaniach z czytelnikami. Czy jest sposób, by spełnić to marzenie? Oczywiście, że tak!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.