Jak prezentuje się wesele międzynarodowe i czy też warto postarać się o takie?

W obecnej dobie ujednolicenia wiele ludzi ma wrażenie, jakby otaczający nas krąg nieco się skurczył. Jest to naturalnie pewna metafora, jednak przyznać należałoby, iż coś w niej jednak jest.
Na czym to zatem opiera się?


Na zdecydowanie łatwiejszym kontakcie z ludźmi mieszkającymi w różnorodnych rejonach świata. Nie idzie tu tylko o kontakt głosowy czy też pisemny, ale również osobisty. Starczy bowiem wyłącznie spojrzeć na opłaty połączeń lotniczych z przykładowo jakimiś europejskimi krajami, a zobaczymy, że ażeby dostać się do Anglii lub Hiszpanii oraz z powrotem starczy kwota w wysokości kilkuset lub wręcz kilkudziesięciu PLN. Mówimy wyłącznie o bilecie bez najęcia przykładowo motelu, wszakże czyż takowy bilet nie starczy, aby wymieniony uprzednio zagraniczny kontakt nawiązać? A jeśli już powiedziało się A oraz B, to może pójść jeszcze dalej? Może po jakimś okresie wręcz wesele międzynarodowe? Warto tu nadmienić, że pomijając sprawy formalności powiązane z takim faktem zawarcia małżeństwa, tego typu impreza nie odróżnia się zbytnio od tego typu, jakie znamy z własnego doświadczenia.


kompozycja
Autor: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


koło do roweru
Autor: bibinsatoulouse
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Naturalnie pewne różnice kulturowe obowiązują oraz ich znajomość jest dobrze widziana, jednak z drugiej strony tego typu np. weselna zabawa w krzesła jest znana na raczej calutkim świecie. A wspomniane różnice? Wielokrotnie dotyczą one samego przebiegu takiej imprezy.
Przejawia się to niniejszym, iż wesele międzynarodowe to czas, kiedy wygłaszane okazują się być tzw. "speaches", czyli przemówienia. Niektóre różnice tyczą się także kolejki wchodzenia na salę, obowiązki i stosunki względem mamy i taty czy też oczywiście nie mniej istotne sprawy kulinarne.
05-12-2017
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.