Co kupić, by było pamiątką?

Ślub przyjaciółki czy dalekiej kuzynki – problem jest zawsze taki sam. Co dać w prezencie, by się podobało? Niezawodnym prezentem jest ulubiona koperta, jednak czasami można odczarować tę chłodną tradycję.
Para młoda
Autor: John Hope
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Naprawdę łatwiej kupić udany prezent, jeżeli para zrobi spis prezentów. Zdarza się to częściej w filmach niż u nas, ale dzięki temu można spełnić życzenia. Coraz częściej młodzi od razu zaznaczają, że chętnie przyjmą koperty – w takiej sytuacji lepiej nie modyfikować tej prośby. Ważne, by kwotą, na którą możemy sobie pozwolić – nie anonimowo – w gustownej kartce z życzeniami.

Ozdobna porcelana Gdy znamy blisko przyszłych małżonków, domyślamy się, co pasuje do ich mieszkania i co im się podoba. Globobary dla jednych są idealnym pomysłem, innych dziwią. Na pewno ekskluzywny serwis ślubny albo ładne szklanki mogą się sprawdzić.

Czy masz wątpliwości w odniesieniu do omawianej kwestii? Jeżeli tak, to wejdź tu i poznaj informacje na to zagadnienie - niewątpliwie będą one niesamowicie interesujące.

Porcelana zawsze cieszy – tylko wtedy, jeśli trafia w gusta przyszłej pani domu. Jeśli konkretny serwis obiadowo-kawowy jest jej marzeniem, można śmiało go kupić nawet zrobić zrzutkę z przyjaciółmi.

Zobacz suknie ślubne na tej stronie:

Ślubny portfel inwestycyjny Całkiem mądrym prezentem jest złota lub srebrna moneta inwestycyjna. To po pierwsze dobra pamiątka, a po drugie ma też praktyczne znaczenie – jako początek fachowych oszczędności. Jedna moneta o wadze 1 uncji to koszt ponad 5 tys. złotych, jednak można jak 1/10 uncji. Srebro lokacyjne, jest ciągle mocniejsze na rynku, ma już ceny przyjemniejsze dla zwykłego śmiertelnika. Amerykańska moneta lub urodziwi Wiedeńscy Filharmonicy muszą się spodobać (polecam).

Kupon Często dajemy bony podarunkowe i to chyba jeden z lepszych pomysłów. Meblując nowe mieszkanie, młodzi małżonkowie sami kupią odppowiednie dekoracje, garnki czy serwisy obiadowe. Gdy wiemy, że gustują w pewnym szwedzkim sklepie, dobrze zorganizować kilku przyjaciół i przygotować duży kupon młodej parze. To metoda na uniknięcie kiepskich prezentów, a jak wiadomo nie ma nic gorszego od nich.


Zobacz również

Rzeczy, które dobrze będzie kupić znajomym na nowe mieszkanie.

Oliwa z oliwek
Autor: Develey
Zaczerpnięte z: Develey
Osoby, które będą na etapie aranżowania nowego mieszkania będą mieć mnóstwo wydatków. Powinny przecież pamiętać o tym, by w taki sposób wszystko przygotować, aby jednocześnie było funkcjonalne, a przy tym aby doskonale się prezentowało. Tym bardziej, jeżeli ktoś rozpoczyna dorosłe życie to musi się liczyć z tym, iż zakupów takich będzie mieć dużo do zrobienia.
22-11-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.