Twoja partnerka dąsa się w ostatnim czasie coraz częściej

Ciągle miewa o coś pretensje, odpowiada jedynie zdawkowo, a na pytania o co chodzi reaguje niebywale nerwowo? Ty z kolei nie masz pojęcia, o co jej tak faktycznie chodzi?


Cóż, drodzy mężczyźni, kobiety nieraz czują się niedowartościowane, chcą więcej komplementów i miłych gestów z waszej strony.

Gdy będziesz poszukiwać innych tego typu danych na wątek omawiany w niniejszym wpisie, to wejdź tu bombka decoupage - niewątpliwie te materiały też Cię zaintrygują.

Wy niestety nie umiecie do dnia dzisiejszego czytać takich znaków i odpowiednio ich interpretować. Kiedy w ostatnim czasie sprawiłeś drogi mężczyzno jakiś podarunek własnej partnerce? Tak, zupełnie bez okazji. No właśnie - bardzo rzadko, a może nawet nigdy, a panie potrzebują takich czułych gestów. Nie dręcz zatem własnej partnerki pytaniami o co chodzi, ale zrób jej niespodziankę. Nie masz pojęcia jaką? Odwiedź z nią chociażby najbliższy sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a z pewnością złość Twojej partnerce momentalnie minie. Jeżeli to przekracza Twoje możliwości finansowe, ponieważ obawiasz się, że ukochana wybierze coś bardzo drogiego, daruj sobie sklep z biżuterią i kup jej bukiet przepięknych kwiatów. Bardzo dużo nie wydasz, a kwiaty za każdym razem kruszyły serca kobietom. Oprócz tego miej na uwadze, że należy chwalić i komplementować, a bardzo szybko zobaczysz, że Twoja partnerka nie ma humorów. Będzie tryskać humorem, a ciche dni odejdą w zapomnienie.


Laserowy paintball
Autor: BraNewbs
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zobacz również

W jaki sposób wykonać rogi renifera opaskę dla psiaka i czego będziemy potrzebowali do jej wykonania?

rogi renifera opaska
Autor: Maria Morri
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wszyscy lubimy świąteczne fotografie psiaków. Nabywamy im czapeczki lub owijamy w lampki choinkowe oraz w takiej sytuacji pstrykamy im zdjęcia.


Rogi renifera opaska dla psiaka będzie świetnym akcesorium świątecznym i sprawi, że nasz psiak będzie wyglądał wprost fenomenalnie.


Panowie, dbajcie więcej o swoje dziewczyny.

Niezwykle zajmującym wydał Ci się ten wpis i podane tu wiadomości? To świetnie! Wejdź w podany link i przeloguj się na następny adres tej strony (https://numoco.sklep.pl/p1547,265-1-daisy-sukienka-z-falbankami-zielona.html).

Kobiety bez komplementów usychają niczym kwiaty.


Naprawdę niedużo trzeba, aby nasza wybranka była zadowolona. Pokażcie, jak niezwykle Wam na niej zależy i zamiast wyjścia z kolegami, wybierzcie nieraz kino z ukochaną . Będzie wniebowzięta i wreszcie poczuje się doceniona .
22-01-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.