Ciekawe prezenty zamiast standardowych

Co zrobić, gdy twój kumpel obchodzi urodziny, imieniny, zamierza się ożenić bądź jest jakaś inna dobra okazja, żeby to świętować? Jest wiele sposobów, żeby dać przyjacielowi do zrozumienia, że chcesz świętować jego sukces i cieszyć się razem z nim.
Można go wziąć do baru – to bodaj najłatwiejszy i dość niedrogi sposób, by dać mu trochę radości i móc samemu przy tym odciąć się na jakiś czas od własnych kłopotów. Jednocześnie to jest, czego nie potrafią zrozumieć dziewczyny, jakieś magiczne połączenie między dwoma ziomkami, które tak doskonale nawiązuje się w pubie nad kuflem dobrego trunku.

Autor: Domzdrowia.pl
Ale to nie wszystko.

Przeglądnij naszą witrynę. Masz szansę przeczytać tam kolejne zajmujące posty. Więc kliknij, aby zobaczyć więcej wiadomości na ten temat.

Cóż, także niektórzy faceci nie chcą, nie lubią albo nie mogą spożywać napojów alkoholowych. Nie znaczy to, że nie da się sprawić fajnego prezentu kumplowi w żaden inny sposób, wręcz przeciwnie – są setki sposobów. A w ostatnich latach rozkwit przeżywają firmy, które oferują zorganizowanie akcji w rodzaju: tona wrażeń na godzinę, niezapomniane przeżycie i hektolitry adrenaliny.

Opublikowane w powyższym tekście informacje są rzeczywiście godne zainteresowania, jednak kliknij też ten unikalny serwis (http://www.e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-srebrna_kolczyki-srebrne_kolka-506.html) - on zapewne również Cię zaabsorbuje.

Więc jeśli tylko nie wiesz, jak inaczej zużyć nadmiar pieniędzy, albo możesz złożyć się z pozostałymi kumplami na taki podarek, dobrze uderzyć do tego typu firmy i wybadać, co proponują. Pozostaje już tylko tak zaaranżować ciąg wydarzeń tak, by ofiara niczego się nie spodziewała.

samochód terenowy
Autor: TATA
Zaczerpnięte z: Marubeni Motors Poland
A pomysłów jest sporo. Dość fajną niespodzianką może być kurs AFF (sprawdź to), skrót, jaki w wolnym tłumaczeniu to przyspieszony kurs swobodnego spadku. Tyczy się to skoków ze spadochronem z sporych wysokości, jakim towarzyszy stosunkowo długi spadek – po prostu: fruniesz w dół i nagle widzisz, że żyjesz. Dawka wrażeń, których nie da się łatwo pozbyć z pamięci. Innym dobrym patentem na emocjonujący podarek, który stanowi raczej wydarzenie i urozmaicenie dnia dla jubilata czy solenizanta, może być wyprawa off road terenowy rajd dostosowanymi do tego samochodami, które wyglądają jak skrzyżowanie jeepa z gocartem.

Zobacz również

Ciekawe kalendarze na ścianę - sprawdź promocje

dni tygodnia
Autor: Wendy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Wszyscy dobrze wiemy, że doba po dobie mija nam następny rok. Do odliczania dni w każdym roku mamy kalendarze. Sporo osób korzysta z kalendarzy w telefonach. To wygodna opcja, bo można wpisać dla siebie przypomnienia różnych istotnych wydarzeń. Jednak jest też wiele osób, które wybiera zwyczajne kalendarze na ścianę. Dzięki temu każda z osób, która pojawia się w pomieszczeniu, w którym wisi kalendarz może zobaczyć, jaki mamy dzień i czy w konkretnym miesiącu mamy jakieś daty oznaczone na czerwono, czyli czy mamy jakieś święta w konkretnym miesiącu.


Całkowicie odmienna okazja, o wiele istotniejsza w życiu mężczyzny niż urodziny, które przecież ma co roku, to wieczór kawalerski . W tym miejscu też wykazuje się wiele lokali i agencji eventowych, które mają ciekawe pomysły na tego typu zabawę.

Normą jest oczywiście dobra impreza przy stole pełnym trunków, panienki i donośna muzyka, ale da się też zaplanować inne rzeczy. Wystarczy skontaktować się z właściwymi firmami i dojść do porozumienia w temacie ich możliwości, własnej fantazji i ceny.
28-12-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.