Jak wybrać piękny świecznik na wspaniałą kolację przy świecach dla dwojga?

Nie ma nic bardziej romantycznego aniżeli klasyczna kolacja przy blasku świec. Aby jednak mogła sę ona odbyć zawczasu konieczna jest odpowiednia organizacja. Przede wszystkim przyda się świecznik, w którym pozwoli na bezpieczne ustawienie świeczek i wywarcie lepszego wrażenia. Możliwości wyboru świecznika jest mnóstwo. Co trzeba mieć na uwadze przeglądając kolejne oferty?
świecznik
Autor: Blomus
Zaczerpnięte z: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1374/edo__cztery_kwadratowe_swieczniki_na_stalowej_tacy
Przede wszystkim warto wiedzieć, że świecznik może być dostosowany do typowych, klasycznych świeczek lub też tzw. tealightów. Te drugie są ostatnio niezwykle chętnie kupowane. Mowa o niedużych, płaskich świeczkach umieszczonych w metalowym kółku. Tealighty wyglądają bardzo dobrze nawet wtedy, gdy są po prostu rozstawione na stole czy parapecie. Prawdziwego wdzięku jednak przydaje im dopiero dobrze dobrany świecznik. Ponadto, plusem tealightów jest to, iż nie zabrudzą one podłoża podczas wypalania.


Wosk nie rozpływa się wszędzie dokoła. Wystarczy ustawić tealighty w świeczniku, by całość w prezentowała się bardzo dobrze.Niemniej jednak możesz także również docenić klasykę, czyli standardową świecę. Do takiego celu najbardziej pasuje również tradycyjny romantyczny świecznik.

Czy ta tematyka Cię interesuje? Jeśli tak, to przejrzyj link (https://www.touchofart.eu/galeria/Joan-Miro/), pod którym odnajdziesz potrzebne Ci dane - sprawdź, że Cię zaciekawią na długo.

W sklepach znajdziesz świeczniki, które pasują dobrze do prostych świec. Zwykle zawierają klasyczne motywy, jak na przykład serca i amorki.


Zobacz również

Jakie sprzęty kojarzą się Polakom ze świętami bożonarodzeniowymi i wieczorem wigilijnym

święta
Autor: Tikkurila
Zaczerpnięte z: Tikkurila
Chociaż za oknem jeszcze śniegu nie zobaczymy, to nasz kalendarz biurkowy nie kłamie - już za parę dni Gwiazdka. Niezależnie od tego, czy spędza się świąteczny urlop w mieszkanku, razem z familią, czy wyjeżdża się na narty w Sudety, święta łączą się z takimi samymi przyborami. Sprawdźmy, co konkretnie wiąże się z Bożym Narodzeniem.


Jeżeli cenisz albo zaproszona osoba lubi taki styl, świecznik może okazać się najlepszym wyborem. Jeżeli natomiast wolisz bardziej modernistyczne stylizacje, świecznik na tealighty będzie zazwyczaj lepszym rozwiązaniem.Warto pamiętać, że styl, w którym zaprojektowano romantyczny świecznik jest również bardzo istotny.

Jeżeli szukasz czegoś szczególnie interesującego na podnoszony w tym poście temat, to kliknij i sprawdź tekst (https://boskabijoux.pl/) wspomnianego materiału.

Pamiętaj, że nie każdy lubi wytarte dodatki, jak amorki i serca. Wówczas dobrze jest wybrać coś raczej designerskiego. Co ważne, nawet najnowocześniejsze świeczniki wciąż posiadają tę wyjątkową nutkę romantyzmu.
31-10-2019
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.