Nowoczesne urządzenia służące do zapisu obrazu

Podpowiemy Ci, co zrobić w wypadku, kiedy żyjesz z fanem najnowszych gadżetów i jaki prezent będzie najlepszy w takich wypadkach. Na początku musisz bez wątpienia zdać sobie sprawę z tego, że mężczyźni całkowicie inaczej podchodzą do kwestii podarunków niż dziewczyny. Jeżeli chcesz coś dać kobiecie, zazwyczaj ucieszy się ona właściwie ze wszystkiego - praktycznie każda z nas jest niepoprawną romantyczką, która uwielbia niepraktyczne prezenty. Według dziewczyn bukiet kwiatów czy pluszowy misiek najlepiej świadczą o tym, że osoba darująca prezent myśli o nich naprawdę miło.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Autor: Dave Jones
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Hero 4, a także bardzo wiele innych modeli tej znanej firmy, została stworzona do wykonywania nagrań w trudnych warunkach. Owe ekstremalne warunki mogą się przejawiać na rozmaite sposoby, na przykład jeszcze jakiś czas temu ludzie nie potrafili opracować technologii, dzięki której można by nagrać film pod powierzchnią wody. Kamery tego rodzaju niezwykle często służą do tworzenia filmów w ruchu albo z powietrza, przykładowo tym sprzętem DJI Phantom 2 Vision Plus. Wykorzystują je więc zatem sportowcy, jak również miłośnicy różnych ryzykownych rozrywek. By takie nagranie mogło powstać, urządzenie musi być bardzo wytrzymałe. Kamery GoPro łączą w sobie znaczny stopień wytrzymałości z najwyższą dostępną jakością obrazu.

Dron Phantom
Autor: Adam Meek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo modna jest przede wszystkim kamerka GoPro Hero 4, za której pomocą można wykonywać nawet najbardziej nieprawdopodobne zdjęcia. Jeśli do kamery zakupi się kilka gadżetów, dla przykładu wysięgnik, wtedy jakość robionych zdjęć oraz robionych filmów jeszcze wzrośnie. Warto podkreślić, że kamera GoPro jest zupełnie wodoszczelna - dlatego za jej pomocą można robić przykładowo przepiękne zdjęcia pod wodą czy w deszczu.

W ostatnim czasie często słyszy się o używaniu tak zwanych dronów. Są to specjalne urządzenia bezzałogowe, wykorzystywane do różnych celów. Wykorzystywane są przykładowo przez wojsko, ale także przez amatorów nagrywania filmów. Z wykorzystaniem kamery przymocowanej do takiego urządzenia możliwe jest zarejestrowanie nagrania z góry, co stwarza znaczne możliwości. Tą metodą filmowane są przykładowo wielkie wydarzenia związane z kulturą czy sportem.

Jeżeli szukasz dodatkowych danych na opisywany w tym miejscu temat, to z pewnością znajdziesz więcej pod linkiem.

Przykładem takiego urządzenia jest DJI Phantom (poznaj pod adresem: camonboard.pl/dji-phantom-2-gimbal-quadrocopter.html), urządzenie, które zapewnia bardzo wysoką jakość nagrań, choć jego cena nie należy do najniższych.
09-11-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.