A może tak najzwyczajniej w świecie impreza integracyjna?

Słabo opłacany pracownik pewnie nie będzie umiejętnie wykonywać zleconych mu zadań - jednakowoż nie chodzi tylko o kasę! Zapamiętajmy, że aby sprawić, iż nasi pracownicy będą szczęśliwsi, wydajniejsi, powinniśmy zadbać o ich poprawne relacje z całą resztą podwładnych. A więc niech w prowadzonej przez nas firmie pracują ludzie, którzy umieją sensownie dogadywać się nawzajem.

Manager restauracji
Autor: www.audio-luci-store.it
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Niestety często kiepska atmosfera pracy jest faktem. Zapewne nawet ten przedsiębiorca, który prowadzi biznes od kilku miesięcy bardzo dobrze wie, że trudno dzisiaj dać radę bez dobrych pracowników, którzy do tego nie gryzą się wzajemnie. Choć są naturalnie sposoby, które powodują, iż nareszcie pracownicy będą może nawet dobrymi przyjaciółmi. A więc - jak stworzyć z własnego personelu pracowniczego prawdziwą drużynę?

Co jakiś okres czasu doskonałym pomysłem jest spotkanie integracyjne - grupowe pójście do restauracji. Pewnie jedzenie będzie smaczne, choć nie aż tak luksusowe jak to, które jadają nasi politycy - afera taśmowa pokazała, iż polska scena polityczna kocha drogie jedzenie. Cóż, wszyscy uwielbiają smaczne jedzenie, zwłaszcza kiedy pracodawca opłaca wszystko. Pamiętajmy, że restauracja (pizza piła) (moja strona) musi podawać takie potrawy, które spodobają się każdemu pracownikowi. Zatem w żadnym razie nie należy doprowadzić do takiej sytuacji, iż weganin będzie mógł tylko coś pić, ponieważ wszelkie potrawy będą mięsne. Szanujmy gusta kulinarne wszystkich, to zaprocentuje. Coś jeszcze prócz nawet najbardziej pysznego jedzenia na Ziemi?

Lokale są miłe, ale w sumie sytuacja jest taka, że przydałoby się spowodować, iż wszyscy pracownicy spotkają się na odrobinę mniej formalnym gruncie. A więc wspólne pójście do baru bądź grill za miastem są niewątpliwie godne zainteresowania. Cieszy, że zmniejsza się ilość przedsiębiorców, którzy skąpią kasy na przednie wesele () - wyraźnie widać, iż myślenie polskich biznesmenów jest coraz bardziej profesjonalne.
05-04-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.