Dowiadujemy się czym są gierki wideo z gatunku science fiction

Generalnie rzecz biorąc, fani fantastyki w kwestii gier komputerowych, dzielą się na dwie grupy. Ci pierwsi są fanami przygód toczących się w baśniowych królestwach, pełnych elfów, krasnoludów oraz bohaterskich herosów. Drudzy z kolei, preferują zupełnie inny świat przedstawiony. Gdyż science fiction rządzi się zupełnie innymi prawami. Zazwyczaj areną wydarzeń jest kosmos, teren często bardzo niegościnny dla naszych postaci. Przemierzają oni w statkach kosmicznych ten rewir, spotykając licznych obcych. Poniżej przykład dwóch ciekawych gier z tego gatunku.
Battlestar Galactica online to, jak w końcu nazwa pokazuje, gra którą odgrywa się internetowo, mierząc się z innymi graczami, tworząc z nimi team lub knując przeciwko nim- -> sprawdź informacje. Wcielamy się tutaj w kreację Admirała Adamy, kierownika tytułowego statku inter galaktycznego. Wraz z paroma odmiennymi pojazdami przebywa on wszechświat szukając nowej planety do zasiedlenia. Gdyż ich dom został zdewastowany przez rasę Cylonów - robotów, które wykreowali ludzie aby im służyły. Jednak te zbuntowały się i wytoczyły wojnę swoim twórcom. Teraz, kiedy ostała się jedynie garstka osób z admirałem Adamą u steru, Cyloni podążają śladem niedobitków ludzkości. Gra Battlestar Galactica online powstała na motywach znakomitego serialu z 2006 roku, który jest sequelem innego, z lat 70-tych.


Park Linowy Carina
Autor: znanenieznane.pl
Zaczerpnięte z: znanenieznane.pl
Darkorbit również jest grą online, typu MMO. Wcielamy się w niej w rolę kapitana statku kosmicznego. Akcja w tej grze skupiona jest przede wszystkim na strzelaniu do kolejnych pojazdów, tak samo generowanych komputerowo, jak i będących własnością odmiennych graczy bawiących się z nami w sieci. Darkorbit rozpoczynamy jako prosty pilot, kierujący zawodnym pojazdem zwiadowczym. Wraz z ewolucją postaci i naliczaniem sobie coraz to większej puli punktów, nasz bohater rozwija się. Kierujemy coraz to bardziej rozwiniętymi statkami, które sami możemy rozbudowywać.

Jest już nasza istotna strona - kliknij w poniższy link, poczytaj artykuł oraz zostaw proszę własny komentarz. Będziemy szczęśliwi.

Zdobywamy surowce, podróżując na odległe planety, wraz z eksploatacją terenu, mamy dostęp do znacznie większej liczby lokacji. Istnieją także specjalne pola wojenne, na których możemy mierzyć się z innymi graczami.


Zobacz również

Elvenar dopomoże nam się odprężyć po calutkim dniu

jezioro
Autor: www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: www.sxc.hu
Sporo ludzi kocha gry komputerowe, ponieważ będzie do nich bardzo łatwy dostęp, mogą świetnie odprężyć po calutkim dniu, a w dodatku potrzebują sporego skoncentrowania oraz umiejętności, więc możemy się sprawdzić na tle kolejnych zawodników.


Czy graliśmy już w elvenar?


Gdy uwielbiamy logiczne myślenie, kiedy jesteśmy strategami oraz uwielbiamy się namyślać, co przyniosą nasze działa, to bez wątpienia zainteresuje nas gra elvenar.
Gry z nurtu science fiction są wspaniałą gratką dla każdej jednostki, którą ciekawi wszechświat. Mamy szansę tutaj latać z jednej galaktyki do kolejnej, zdobywać inne planety, będące częścią całkiem innego układu słonecznego niż nasz, ziemski.
01-11-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.