O jakich sprawach należy pamiętać kiedy wynajmujemy lokal na przyjęcie weselne?

Spis pytań, które powinna zadać Młoda para właścicielowi lokalu weselnego, może być bardzo długa. Czym bardziej znaczące oczekiwania będą posiadali nowożeńcy, tym więcej będzie spraw, o które należałoby się dopytać.


Najważniejszym pytaniem, które powinniśmy zadać, jest pytanie o ilość weselników, których mogłaby pomieścić sala weselna.
Wenecja, Venice
Autor: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu


Może być tak, że nawet najpiękniej prezentujące się sale na wesele nie będą zapewniać miejsc dla 200 weselników. W przypadku imprez kameralnych bez sensu jest rezerwowanie sali na trzysta osób. Trzeba także zapytać czy taki lokal jest przygotowany do przyjęcia ponadplanowych ludzi.

Gdy będziesz poszukiwać innych tego typu danych na wątek omawiany w niniejszym poście, to wejdź tu usługi pogrzebowe wrocław - na pewno te materiały również Cię zainteresują!

Trzeba również zapytać o obsługę. Jest to tego typu element, który przeważyć może o jakości przyjęcia weselnego. Pytaniem kluczowym jest tego typu pytanie ilu kelnerów będzie obsługiwać przyjęcie oraz ilu kelnerów jest przypisanych do jednego gościa. Kiedy liczba kelnerów, która oferowana jest przez wynajmującego lokal weselny jest niedostateczna, nie trzeba rezygnować z propozycji przed zapytaniem, czy liczba kelnerów na pojedynczego gościa weselnego może być zwiększona. Niektóre sale na wesele mają możliwość najęcia personelu dodatkowego.


jakość
Autor: Holger Wirth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


kwiaty
Autor: Maria Eklind
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Pytaniem, jakiego nie można by ominąć jest pytanie o parking dla weselników oraz logistyka. Z pewnością wszyscy goście weselni nie przyjadą taksówkami i część rodziny oraz przyjaciół wymagać będzie zaparkować pojazd. Miejsce przeznaczone do tego, powinno być przygotowane na to, żeby pomieścić dużą liczbę pojazdów. Musi to być miejsce bezpieczne. Każdy lokal na przyjęcie weselne powinien posiadać w tym celu wydzielony darmowy parking. Jeżeli lokal na przyjęcie nie ma własnego parkingu, wtedy warto jest wynająć przewoźnika.
Bus, który wynajęty będzie do przywiezienia i odwiezienia gości, może rozwiązać kłopot dużej ilości kierujących. Na przyjęciu weselnym niezwykle ważna jest także klimatyzacja sali. Po kilku niezwykle wyczerpujących tańcach może zrobić się niezwykle gorąco.
29-01-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.