Dzisiaj potrzebni są fachowcy w wielu sektorach — też przy organizowaniu eventów

Jakieś dwadzieścia lat wstecz nikt nie myślał, że dałoby się robić karierę jako event manager. Teraz jest to dobrze płatny zawód.


Event manager to ktoś, kto zajmuje się organizowaniem przeróżnego rodzaju wydarzeń.
akcesoria
Autor: Skagerak Denmark
Zaczerpnięte z: Skagerak Denmark


event manager kurs
Autor: Haylee Sherwood
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


grzechotki
Autor: Cat Winterfox
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Mogą być to sympozja, ale także wystawy rzeźb albo sportowe wydarzenia. Rozstrzał możliwości jest tu dość spory. Są firmy, które funkcjonują jedynie w Polsce, ale też te, które mają plan, by zajmować się wydarzeniami lokalnymi. Ta druga możliwość z reguły ustępuje pierwszej opcji. Żyjemy wszakże w XXI wieku, gdzie wszystko da się załatwić dzięki smartfonom oraz e-mailom. Jednakże niezależnie od tego, czy wydarzenie jest małe czy ma światowy status, to wszyscy pracownicy muszą umieć porozumieć się po angielsku. To dzisiaj norma. Dodatkowo, jeżeli chcemy lepiej pojąć ten świat oraz związać z nim swoją karierę, to event manager kurs wydaje się być najmądrzejszym pomysłem.

Nie ma co zwlekać, takie niezwykłe okazje trzeba szybko wykorzystywać, więc nie czekaj i zwyczajnie sprawdź kompletną ofertę (https://www.strojemikolaja.pl/mikolajki-sniezynki-aniolki-renifery/cat_25.php).

Nauczymy się, jak tworzyć kontakty oraz układać priorytety. W tej pracy liczy się każda sekunda, zatem zapewne musimy być odporni na stres. Oprócz tego przytrafiać będą się też chwile, gdy coś będzie się walić. Będzie trzeba nauczyć się reagować w sekundę na trudne sytuacje. Event manager musi mieć także dojścia do dobrych hoteli oraz sal konferencyjnych.
Powinien umieć załatwiać je po niższych cenach. Nie jest to zatem łatwy zawód, ale zapewnia mnóstwo satysfakcji. Aby być dobrym event managerem, nie wolno nam nigdy tracić zimnej krwi oraz uśmiechu na twarzy.
13-04-2022
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.