Własna książka: w jaki sposób ją wydać, nie wydając masy pieniędzy?

Od marzenia na stworzenie książki jest daleka droga do chwili, w której może się ona ukazać w księgarni. By mogła ona odnieść sukces, musi być nie tylko dobrze napisana, ale także dobrze wydrukowana.
Wydanie własnej książki jest w naszych czasach możliwe bez pośrednictwa specjalistycznej firmy. Sporo wydawnictw niechętnie decyduje się na to, by wydać książki młodych, nieznanych autorów. Musi ona być rzeczywiście fascynująca, aby wydawnictwo zechciało inwestować jakąś kwotę pieniędzy na samym początku na drukowanie, a następnie w jej dystrybucję - poznaj MCP. Dzisiaj możemy drukować książkę pomijając pośrednictwo tego typu firm. Funkcjonujące na rynku drukarnie cyfrowe oferują tani druk książek nawet osobie, która wydaje pierwszą książkę. Tani druk książek będzie pozwalał na wydanie książki w odpowiedniej ilości egzemplarzy. Oczywiście za jej druk drukarnia gdynia będziemy musieli płacić sami. To również na nas, jako autorach spadnie cały proces powiązany z jej sprzedażą. Ale napisanej i samodzielnie wydrukowanej książki wcale nie trzeba sprzedawać, możemy jej egzemplarze rozdać w kręgu znajomych, czy rodziny.
kliknij tutaj
Autor: Matthew
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zobacz również

Frajda dla miłośników gier planszowych

plaża
Autor: www.bieriozka.pl
Dziś frajda dla fanów gier planszowych, czyli takich, którzy preferują rozrywkę w gronie znajomych niźli granie w gry typu PC albo PS. Chcemy przedstawić wam, serdeczni Czytelnicy dwie genialne planszówki – jedna wprowadzi gracz w świat fantasy, kolejna zaś zmusi was żebyście wybawili ludzkość.


Wydana swoim nakładem książka będzie mogła otrzymać w drukarni numer ISBN. Z takim numerem ma ona szansę trafić do oficjalnego obiegu wydawniczego. Cena wydrukowania zależna będzie mimo wszystko od ilości egzemplarzy. Ich będzie ich mniej, tym za wydrukowanie swojej książki jej autor będzie zwykle płacił zapłacić. Dla drukarni nie będzie miało znaczenia, czy chcemy wydrukować powieść, czy tomik poezji. Na dane życzenia klientów jej pracownicy zajmą się nawet zaprojektowaniem okładki. W ramach zwykłej usługi można liczyć na projekt graficzny i topograficzny oraz na świetnie wykonaną korektę. Nakład może być tak duży, jak sami sobie tego życzymy, autorowi zostaje jedynie dobranie rodzaju druku. Do wyboru mamy druk offsetowy oraz cyfrowy. Oba charakteryzują się nieco odmiennymi parametrami.


Pokazanie światu swojej książki to dla wielu osób to potężne marzenie. Należy wiedzieć, że może one naprawdę się spełnić. Trzeba jedynie postawić na naprawdętani druk książek, który dzisiaj jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Znalezienie drukarki proponującej tani druk naprawdę nie jest trudne. Pod warunkiem, że naprawdę chcemy.
11-02-2023
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.