Decydując się na ślub, należy zadbać o wszystkie detale, jakie umożliwią przygotować się do najpiękniejszego momentu życiu.

Jeśli spodziewamy się dużej liczby bliskich na swoim ślubie i zabawie weselnej, to należy z dużym wyprzedzeniem zamówić zaproszenia ślubne. Artykuły papiernicze w dzisiejszych czasach dają niezwykle interesujące opcje. Możemy przeglądać zaproszenia w rozmaitych technikach i z opracowanymi tekstami.
Tort urodzinowy
Autor: Ian Gratton
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Oprócz popularnych zaproszeń ślubnych, wymienić można także zaproszenia na urodziny, albo inne uroczystości. Kartki mogą być przygotowane rozmaitymi technikami, zaczynając od klasycznych składanych kartek, a kończąc na rozbudowanych kartkach, jakie są z popularnym motywem. Oprócz konkretnej grafiki, istotna jest również myśl przewodnia znajdująca się w środku. Każdy zamierza otrzymać raczej ułożony tekst, jaki wystarczy już tylko wypełnić informacjami o imprezie. W zaproszeniu należy podać miejsce i godzinę spotkania, a także do kogo jest kierowane zaproszenie i z jakiej okazji. Treści mogą być zawarte w postaci oficjalnej, bądź też przy zastosowaniu śmiesznego przyszli małżonkowie, którzy nie chcą dostawać prezentów, tylko koperty wyszukują specjalne zaproszenia ślubne, na których jest zawarta taka informacja opisana w bardzo delikatny sposób.

link do WWW
Autor: montymanateeweddings
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli komuś będzie zależeć na oryginalnych kartkach informujących o poszczególnej uroczystości, istnieje możliwość zamówienia ich u wykonawców.

Jest już nasza istotna strona - wejdź w poniższy link, poczytaj temat oraz napisz proszę jakiś komentarz. Będziemy szczęśliwi.

Takie kartki są wtedy prawdziwym rękodziełem i nie mają już barier co do wykorzystanych surowców. Mogą to być na przykład kartki quillingowe, albo sporządzone metodą scrapbookingu.


Zobacz również

Pamiątkowe zaproszenie na chrzest naszego dziecka

Chrzest dziecka
Autor: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W naszej kulturze chrzciny dziecka to zwyczajna sprawa. Tak, więc kiedy przychodzi na świat dziecko, a rodzicami są nasi znajomi, to możemy się spodziewać, że niebawem otrzymamy zaproszenie na chrzciny. Chociaż prawda jest taka, że na chrzest najczęściej zapraszana jest po prostu rodzina i rodzice chrzestni. Mimo to i tak daje się rodzinie i znajomym zaproszenia na chrzciny. Tego typu zaproszenia mogą być przeróżne. Wiele zależy od tego, czy chrzcimy jego czy ją. Najczęściej to matka zajmuje się znalezieniem odpowiedniego zaproszenia na chrzest. A zaproszeń jest rzeczywiście dużo także będzie, z czego wybierać. Warto, więc odrobinę wcześniej się za to zabrać, żeby zaproszenia zdążyły do nas dotrzeć, jeśli zamówiliśmy je online i by udało nam się je dostarczyć.

Często także nie muszą one w ogóle też przypominać tradycyjnych kartek, dlatego że zaproszenia zostały wykonane w masie solnej, albo przy zastosowaniu innych surowców. W tej sytuacji można spodziewać się ciekawego pomysłu, jaki tylko przyjdzie do myśli klientowi albo wykonawcy. Na przykład zaproszenia na urodziny mogą być wręczone w niezwykle oryginalny sposób, jeśli ulokujemy odręcznie napisaną kartkę do szklanego naczynia i to zamkniemy - link do strony.

Czy poszukujesz na tej stronie (http://www.sklepfenicja.pl/pl/) czegoś wyjątkowo ciekawego? Zachęcamy zatem do kolejnego artykułu. Trzeba jedynie kliknąć w podany link.

Rozwiązań może być naprawdę cała masa.
13-08-2020
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.